زمان انتشار اولین تریلر فیلم X-Men: Dark Phoenix مشخص شد

زمان انتشار اولین تریلر فیلم X-Men: Dark Phoenix مشخص شد

امیر پورمحمد ۰۷ مهر ۱۳۹۷ دیدگاه ها

با توجه به اطلاعاتی که هفته گذشته از فیلم فینیکس سیاه (Dark Phoenix) فاش شد، زمان انتشار اولین تریلر این فیلم مشخص شده است. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار فیلم یا نقد و برسی فیلم و همچنین تریلر فیلم را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

تا به حال مشخص نشده است اولین بار کدام سایت اطلاعات سری فاکس را که هفته پیش توسط هکر ها فاش شده بود انتشار داده است اما به نظر می رسد این اطلاعات کامل صحیح باشد. زیرا که سایت خود کمپانی فاکس (Fox) به نوعی صحت این اطلاعات را تائید کرده است. به هر حال با توجه به اطلاعات منتشر شده ما میدانیم  که نام فیلم از X-Men: Dark Phoenix به Dark Phonix تغییر یافته است. این عمر که بخش مردان ایکس از نام فیلم حذف شده است، به نوعی نشان دهنده این است که فیلم به عنوان یک بخش فرعی از دنیای مردان ایکس همچون ددپول (Deadpool) در نظر گرفته شده است. البته این حرف در حد یک تئوری است و حذف بخش مردان ایکس از نام فیلم به هیچ وجه این عمر را تائید نمی کند.

فیلم هک شده فینیکس سیاه

یکی دیگر از اطلاعاتی که از این اطلاعات فاش شده بده است آمده است، زمان انتشار اولین تریلر فیلم است. با توجه به این اطلاعات اولین تریلر فیلم فینیکس سیاه، امشب پس از برنامه جیمز کوردن (James Corden) پخش خواهد شد.

 

تا به حال تمام اطلاعاتی که منتشر شده اند مانند زمان انتشار پوستر ها و تغییر نام فیلم درست از آب در آمده، حال باید منتظر بود تا دید کمپانی فوکس همانند برنامه قبلی خود امشب اولین تریلر این فیلم را منتشر خواهد کرد یا نه؟

فیلم فینیکس سیاه برای اکران در تاریخ ۱۴ فوریه ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده است.

 

 


بیشتر بخوانید:

اطلاعات سری فیلم X-Men: Dark Phoenix در فضای مجازی منتشر شد

Dark Phoenix آخرین فیلم کمپانی Fox

منبع:

ComicBookMovie

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها