آقای Andrew Lincoln به سریال The Walking Dead باز می ‌گردد

آقای Andrew Lincoln به سریال The Walking Dead باز می ‌گردد

امیر پورمحمد ۰۴ مهر ۱۳۹۷ دیدگاه ها

بازیگر شخصیت ریک (Rick) باری دیگر به سریال مرده متحرک (The Walking Dead) باز می گردد. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار فیلم یا نقد و برسی فیلم و همچنین تریلر فیلم را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

اندرو لینکلن (Andrew Lincoln) بازیگر شخصیت ریک گریمز که این نقش را از اولین قسمت سریال مردگان متحرک بازی کرده بود در فصل نهم این سریال این نقش را پشت سر گذاشت. بسیاری از طرفداران که از سال ۲۰۱۰ یعنی از همان ابتدای تولد این سریال با این نقش خو گرفته بودند، جدا شدن بازیگر این نقش را نتوانستند قبول کنند.

 

اما در آخرین آپدیت خبری سایت سازنده این سریال یعنی شبکه ای ام سی (AMC) به صورت رسمی اعلام کرد که آقای لینکلن خانواده سریال مرده متحرک را به این زودی ترک نخواهد کرد. در مصاحبه ای هم که با آقای لینکلن شده است وی در مورد بازگشت خود به لوکیشن سریال سخن گفت و اضافه کرد:

«من باری دیگر در فصل نهم به این سریال باز خواهم گشت، البته این بار برای اینکه تکنیک های کارگردانی را یاد بگیرم و فصل بعدی را خودم کارگردانی کنم. من باز خواهم گشت. ولی این بار در سایه کارگردان کار خواهم کرد تا کارگردانی را فرا گیرم. سال بعد سریال مردگان متحرک را من کارگردانی خواهم کرد»

علاوه بر این آقای لینکلن به خانواده خود اشاره کردند و گفتند حال که بازی در سریال را تمام کرده اند قصد دارند وقت بیشتری را با آنان بگذرانند.

بازگشت ریک به سریال واکینگ دد

علاوه بر این شایعاتی در مورد بازگشت خانم لورین کوهان (Lauren Cohan) به تیم سازندگان سریال نیز به گوش می رسد. خانم کوهان از فصل دوم نقش مگی را در سریال مردگان متحرک بازی کرده اند.

فصل نهم این سریال از تاریخ ۹ اکتبر امسال از شبکه ای ام سی شروع به پخش خواهد کرد.

 

 


بیشتر بخوانید:

شوک بر‌انگیزترین مرگ‌ها در سریال‌های ۲۰۱۶

تصویری از Brad Pitt در فیلم Ad Astra منتشر شد

منبع:

IGN

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها