باندل Red Dead Redemption 2 کنسول PS4 Pro معرفی شد

باندل Red Dead Redemption 2 کنسول PS4 Pro معرفی شد

احمد هاتفی ۰۴ مهر ۱۳۹۷ دیدگاه ها

کمپانی Rockstar Games در جدیدترین اخبار بازی Red Dead Redemption 2، باندل این عنوان را برای کنسول PS4 Pro معرفی کرده است. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و برسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

کمپانی راک استار گیمز برای ترغیب هرچه بیشتر گیمرها برای تهیه بازی Red Dead Redemption 2، امروز باندل این عنوان را رونمایی کرد که گزینه بهتری برای کسانی هست که کنسول ندارند و همچنین می خواهند بازی را با بهترین کیفیت انجام دهند.

باندل معرفی شده حاوی اجزای زیر است:

  • یک کنسول یک ترابایتی PS4 Pro مشکی رنگ (طرح اصلی کنسول)
  • بازی Red Dead Redemption 2
Red Dead Redemption 2 , Red Dead Redemption , PS4 , PS4 Pro , RDR 2 , تاریخ انتشار بازی Red Dead Redemption 2 , تریلر بازی Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

 

نسخه استاندارد بازی Red Dead Redemption 2 برای خریداران باندل در نظر گرفته شده و هیچ مزیت دیگری در این باندل قرار داده نشده است.

در واقع علاقه‌ مندان به خرید بازی Red Dead Redemption 2 و کنسول پلی‌ استیشن ۴ پرو، با خرید این باندل، پول اصلی پلی استیشن ۴ پرو را پرداخت کرده‌ اند و بازی مد نظرشان را به رایگان دریافت می‌ کنند. این باندل ۴۰۰ دلار قیمت دارد که همان مبلغ یک کنسول PS4 Pro است.

در کنار نسخه استاندارد، دو نسخه ویژه و Ultimate را می توانید به ترتیب با قیمت های ۸۰ و ۱۰۰ دلار خریداری کنید. علاوه بر نسخه های مذکور، کالکتوری از بازی هم منتشر خواهد شد که حاوی آیتم های فیزیکی و دیجیتالی مختلفی است.

باندل Red Dead Redemption 2 کنسول PS4 Pro همزمان با انتشار این عنوان (۴ آبان) راهی باار خواهد شد.

 

 


بیشتر بخوانید:

اطلاعات اولیه بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2

تصاویر جدید بازی Red Dead Redemption 2

نسخه کلکسیونی بازی Red Dead Redemption 2 معرفی شد

ویدیو: اولین گیم‌پلی بازی Red Dead Redemption 2

آغاز تبلیغات بازی Red Dead Redemption 2 در شهر نیویورک

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات