بازی Spider-Man رکورد انحصاری‌ها را جابجا کرد

بازی Spider-Man رکورد انحصاری‌ها را جابجا کرد

احمد هاتفی ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ دیدگاه ها
بازی Spider-Man رکورد انحصاری‌ها را جابجا کردReviewed by احمد هاتفی on Sep 21Rating: 5.0بازی Spider-Man رکورد انحصاری‌ها را جابجا کردSony٬ Insomniac Games٬ PS4٬ PS4 Pro٬ Spider-Man٬ اخبار بازی٬ اسپایدرمن٬ اسپایدرمن 2018٬ بازی مرد عنکبوتی 2018٬ پلی استیشن٬ پلی استیشن پرو٬ تاریخ انتشار بازی اسپایدر من٬ تاریخ انتشار بازی مرد عنکبوتی٬ تریلر بازی٬ سونی٬ گیم پلی بازی٬ گیم پلی بازی Spider Man٬ گیم پلی بازی اسپایدرمن٬ گیم پلی بازی مرد عنکبوتی٬ گیمر٬ مرد عنکبوتی٬ مرد عنکبوتی 2018

طبق جدیدترین اخبار از آمار فروش بازی Spider-Man، این عنوان تنها در سه روز ابتدایی خود توانسته رکورد فروش بازی های انحصاری برند پلی استیشن را بشکند. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و برسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

Spider-Man یکی از ابرقهرمانان محبوب دنیای مارول است که در این سال های جای خالی بازی ویدیویی اش به شدت حس میشد و بالاخره در سال ۲۰۱۸ شاهد انتشار این عنوان از سوی استودیو اینسامنیاک گیمز بودیم.

سونی در روند معرفی بازی Spider-Man تلاش های بسیاری کرد و همین هم باعث شده تا مرد عنکبوتی به بهترین عنوان انحصاری کل دوران پلی استیشن از نظر فروش باشد.

با توجه به مطلبی که در بلاگ USA Today منتشر شده، مشخص شد که بازی Spider-Man، اثر جدید و تحسین‌ شده‌ ی استودیو Insomniac Games، در سه روز اول انتشارش توانسته حدود ۳.۳ میلیون نسخه فروش داشته باشد.

Sony٬ Insomniac Games٬ PS4٬ PS4 Pro٬ Spider-Man٬ اخبار بازی٬ اسپایدرمن٬ اسپایدرمن 2018٬ بازی مرد عنکبوتی 2018٬

Spider-Man

 

این رکوردی تازه در فروش بازی‌ های انحصاری تاریخ برند پلی استیشن ثبت است که از بازی God of War با فروش ۳.۱ میلیون نسخه‌ در سه روز اول انتشارش پیشی می گیرد.

بازی مرد عنکبوتی از نظر پیش فروش هم رکورد شکن بوده و با پیش‌ فروش یک میلیون نسخه، در این زمینه هم توانست رکوردی جدید ثبت کند. گفتنی است که این رکورد، فروش نسخه‌ هایی را که در باندل ویژه‌ ی PS4 Pro بازی وجود دارد شامل نمی‌ شود.

طی این سه روز ابتدایی، فروش بازی اسپایدرمن سودی بالغ بر ۱۹۸ میلیون دلار را به حساب سازندگانش واریز کرده و حتی از فیلم Spider-Man Homecoming که در هفته‌ ی اول اکرانش مبلغی نزدیک به ۱۱۷ میلیون دلار در باکس آفیس به‌ دست آورده بود هم بهتر عمل کرده است!

Sony٬ Insomniac Games٬ PS4٬ PS4 Pro٬ Spider-Man٬ اخبار بازی٬ اسپایدرمن٬ اسپایدرمن 2018٬ بازی مرد عنکبوتی 2018٬

Spider-Man

 

استیون تروی، نایب رئیس بخش تجارت‌ های بین‌ المللی سونی، درباره‌ ی این رکوردشکنی گفت:

«انتظارات ما همیشه در بالاترین سطح است و این بازی توانست تمامی انتظارات را برآورده کند و به نظرم هم کمپانی، هم هواداران و هم سازندگان بازی، از این موضوع خوشحال و مفتخر هستند.»

تروی در ادامه صحبت هایش به این اشاره کرده است که استودیو Insomniac Games به نحو عالی توانسته بازی را خلق کند و این اثری است که همه دوست دارند تجربه اش کنند.

بازی Spider-Man در تاریخ ۱۶ شهریور به طور انحصاری برای PS4 عرضه شده است.

 

 


بیشتر بخوانید:

تصاویر جدید از باندل PS4 PRO بازی Spider-Man

ویدیو: تریلرهای زمان انتشار بازی Spider-Man

شرور های بازی Spider Man را بیشتر بشناسید

ویدیو: گیم پلی جدید Spider Man

PSX 2017: نظر سازندگان دربازه بازی Spider Man

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها