اطلاعات اولیه بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2

اطلاعات اولیه بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2

احمد هاتفی ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ دیدگاه ها

کمپانی Rockstar Games به تازگی اطلاعات اولیه بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 اعلام کرده و همچنین تاریخ انتشار بتای آن نیز مشخص شده است. شما می توانید اخبار بازی، نقد و برسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

یکی از مورد انتظارترین بازی های سال ۲۰۱۸ عنوان Red Dead Redemption 2 می باشد که دارای بخش های مختلفی می باشد. یکی از این بخش ها قسمت آنلاین آن است که قرار است ساعت ها گیمرها را مشغول خود کند.

همیشه شاهد این بوده ایم که راک استار همه جانبه عمل کرده و چه کاربران آنلاین و چه کاربران بخش آفلاین را محترم شمرده و حداکثر تلاش خود را برای راضی نگه داشتنشان کرده است.

Red Dead Redemption 2 یکی از عناوینی است که خواهید توانست در قسمت آنلاین آن به ماجراجویی و انجام ماموریت های مختلف بپردزاید.

RDR 2٬ Red Dead Redemption٬ Red Dead Redemption 2٬ Rock Star٬ Rockstar Games٬ اخبار بازی red dead redemption 2٬

Red Dead Redemption 2

 

بر اساس آخرین اخبار، بخش چندنفره بازی، Red Dead Online نام خواهد داشت.

طبق اعلام کمپانی Rockstar Games، این بخش یک نسخه پیشرفته از تجربه چند نفره نسخه قبلی Red Dead Redemption است که در آن، می‌ توانید یک تجربه چندنفره رقابتی یا مبتنی بر همکاری با دوستانتان را تجربه کنید.

 

هنوز جزییات زیادی از گیم‌ پلی این بخش ارائه نشده، اما مشخص شده که Red Dead Online را هم می‌ توان به صورت تک‌ نفره تجربه کرد و در آن به نبرد با سایر بازیکنان بازی رفت یا کار‌های مختلف را در جهان بزرگ این بخش انجام داد یا اینکه به شکل یک تجربه Co-Op، با دوستان همراه شد و کار‌های مختلف را در کنار یکدیگر انجام داد.

 

علاوه بر این، قرار است به مرور زمان آپدیت‌ ها و محتویات مختلفی هم برای این بخش منتشر شود.

بخش آنلاین بازی (Red Dead Online) هم زمان با انتشار خود بازی عرضه نخواهد شد و در تاریخ ۱۰ آبان تا ۹ آذر ماه شاهد بتای این قسمت خواهیم بود که تمامی خریداران می توانند به آن دسترسی داشته باشند.

Red Dead Redemption 2 در تاریخ ۴ آبان منتشر خواهد شد.

 


بیشتر بخوانید:

تصاویر جدید بازی Red Dead Redemption 2

نسخه کلکسیونی بازی Red Dead Redemption 2 معرفی شد

ویدیو: اولین گیم‌پلی بازی Red Dead Redemption 2

آغاز تبلیغات بازی Red Dead Redemption 2 در شهر نیویورک

کتاب راهنمای بازی Red Dead Redemption 2

منبع:

Rockstar Games

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها