بازی Assassin’s Creed: Odyssey گلد شد

بازی Assassin’s Creed: Odyssey گلد شد

احمد هاتفی ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ دیدگاه ها

طبق اخباری که در صفحه توییتر رسمی بازی Assassin’s Creed: Odyssey منتشر شده، این عنوان به مرحله پایانی ساختش رسیده است. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و بررسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

Odyssey جدیدترین قسمت از مجموعه Assassin’s Creed است که قرار است در سرز مین یونان جریان داشته باشد. این بازی در اوایل تابستان معرفی شد و پس از آن یوبیسافت آن را بطور کامل در نمایشگاه E3 2018 رونمایی کرد.

صفحه رسمی توییتر بازی در کنار اخبار به پایان رسیدن مراحل ساخت بازی Assassin’s Creed: Odyssey، تصویری منتشر کرده است که همین مفهوم را دارد.

Odyssey آخرین قسمت از این سری در سال پیش‌ رو است چرا که یوبیسافت به طور رسمی اعلام کرد که سال آینده از قسمت جدید مجموعه‌ ی اسسینز کرید خبری نخواهد بود.

کاربران در بازی Assassin’s Creed: Odyssey در نقش کساندرا / آلکسیوس قرار می‌ گیرند و ماجراهایی جذاب و حماسی را این‌ بار در یونان باستان رقم خواهند زد.

AC: Odyssey٬ Assassin’s Creed٬ Assassin’s Creed: Odyssey٬ ٬ E3 2018, Ubisoft٬ اساسینس کرید جدید٬ اسسینس کرید٬ تاریخ انتشار بازی Assassins Creed Odyssey٬

Assassin’s Creed: Odyssey

 

به نظر می‌ رسد که این قسمت از مجموعه Assassin’s Creed، راه قسمت قبلی را پیش گرفته و حتی آن را ار تقا داده است.

این عنوان در حوزه‌ ی ارائه‌ ی یک بازی در سبک نقش‌ آفرینی، عملکرد قابل توجهی خواهد داشت مثل اضافه کردن قابلیت انتخاب جنیست کاراکتر اصلی، یا افزوده شدن سیستم انتخاب دیالوگ و باز گذاشتن دست کاربر در پیش‌ برد بازی به سبک دلخواه.

بازی در تاریخ ۱۳ مهر برای پلتفرم های PC ،Xbox One ،PS4 و به صورت ابری برای کاربران ژاپنی نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

 

 


بیشتر بخوانید:

سیستم مورد نیاز Assassin’s Creed: Odyssey

حالت New Game Plus در راه بازی Assassin’s Creed Origins

گیمزکام ۲۰۱۸: معرفی دو شخصیت بازی Assassin’s Creed: Odyssey

ویدیو: نبردهای دریایی در بازی Assassin’s Creed: Odyssey

E3 2018: تریلر معرفی کامل بازی Assassin’s Creed: Odyssey

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها