کامیک بوک فیلم Venom بزودی منتشر خواهد شد

کامیک بوک فیلم Venom بزودی منتشر خواهد شد

امیر پورمحمد ۲۵ شهریور ۱۳۹۷ دیدگاه ها

نگاهی به کامیک بوک اختصاصی فیلم ونوم (Venom) که زود تر از فیلم اصلی منتشر خواهد شد. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار فیلم یا نقد و برسی فیلم و همچنین تریلر فیلم را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

فیلم جنجالی جدید مارول (Marvel) یعنی ونوم تا پنجم اکتبر امسال راهی سینما ها خواهد شد ولی خوشبختانه در این میان کمپانی مارول لیستی بلند بالا از اتفاقات مرتبط با این فیلم را محیا کرده است تا طرفداران این دنیای سینمایی احساس انتظار بیش از حد نکنند.

 

چندی پیش کمپانی مارول به صورت رسمی اعلام کرد که یک سری کامیک بوک اختصاصی از فیلم ونوم به صورت بسیار محدود منتشر خواهند شد. با توجه به گفته های این شرکت این کامیک بوک ها روایت کننده بخشی از داستان فیلم خواهند بود. این عمر با توجه به این که تا به حال اسپویل داستانی چندانی از فیلم منتشر نشده است بسیار حائز اهمیت است. علاوه بر این جلدی از این سری کامیک ها نیز به صورت رسمی منتشر شده است.

سینما,فیلم,فیلم جدید,تاریخ اکران فیلم ونوم,داستان فیلم ونوم,بازیگران فیلم ونوم,دانلود کامیک بوک,کامیک بوک فیلم ونوم,کامیک بوک مرد عنکبوتی, Venom, Marvel, AMC

این کامیک بود که به صورت رسمی کامیک بوک ونوم نام گرفته است آخر همین هفته از سایت مارول قابل خریداری است.  طرفدارانی نیز که به صورت پیش فروش بلیط فیلم ونوم را در این هفته از سینمای ای ام سی (AMC) خریداری کرده اند به صورت جایزه این کامیک بوک را در روز شروع اکران فیلم دریافت خواهند کرد.

این کامیک بوک توسط آقای سین ریان (Sean Ryan) نوشته و توسط آقای سیزمون کودرانسکی (Szymon Kudranski) طراحی شده است.

 

 


بیشتر بخوانید:

سریال Legion برای فصل سوم تمدید شد

ویدیو: تریلر فیلم Venom منتشر شد

اسپیناف فیلم مرد عنکبوتی ساخته می شود

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها