گیم‌تیوب: ساخت کنسول بازی با مقوا!

گیم‌تیوب: ساخت کنسول بازی با مقوا!

پویا سیف دوست ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ دیدگاه ها
گیم‌تیوب: ساخت کنسول بازی با مقوا!Reviewed by پویا سیف دوست on Sep 9Rating: 5.0گیم‌تیوب: ساخت کنسول بازی با مقوا!کنسول, آتاری, Atari , کنسول جدید, قوی ترین کنسول جهان, قوی ترین کنسول دنیا, ساخت کنسول, کنسول بازی, قوی ترین کنسول بازی, قوی ترین کنسول بازی جهان, قوی ترین کنسول بازی دنیا, اخبار بازی, نقد و بررسی بازی, گیم پلی بازی, تریلر بازی, اخبار گیم, تریلر گیم

گیمرها هرچقدر هم که بشینند و به بازی بپردازند، هر روز خلاق تر از دیروز خواهند شد، چراکه بازی ها بر مبنای خلاقیت پیشرفت می کنند. در این قسمت از گیم‌تیوب شما را با یکی از عجیب ترین خلاقیت های مربوط به بازی آشنا خواهیم کرد. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی،نقد و بررسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

تا به حال بخش اعظم هر کنسول یا پلتفرمی که به منظور بازی کردن طراحی شده، بر پایه دیجیتال بوده و تنها در کازینوهای خارجی شاهد دستگاه فیزیکی بوده ایم. در واقع منظور ما این است که همه بازی ها با معماری صفر و یک کار می کنند و امروزه چیزی مثل وسیله سرگرمی زمان های گذشته وجود ندارد که بشود بدون نمایشگر، سیم و کابل بازی کرد.

در ویدیوی زیر یک شخص ترکیه ای با مقوا کنسول آتاری را دوباره طراحی می کند که می توان بدون کنترلر و هیچ صفحه نمایشی در آن بازی را تجربه کرد.

 


بیشتر بخوانید:

گیم‌تیوب: ۵۰ صحنه جذاب بازی PUBG

گیم‌تیوب: Thanos ویرانگر در بازی Fortntie

گیم‌تیوب: شکست باس آخر و لحظه پایانی بازی WOW

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها