ویدیو: اطلاعات جدید حالت بتل رویال بازی Battlefield V

ویدیو: اطلاعات جدید حالت بتل رویال بازی Battlefield V

احمد هاتفی ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ دیدگاه ها
ویدیو: اطلاعات جدید حالت بتل رویال بازی Battlefield VReviewed by احمد هاتفی on Sep 5Rating: 4.5ویدیو: اطلاعات جدید حالت بتل رویال بازی Battlefield VBattlefield٬ Battlefield V٬ Dice٬ EA٬ Battle Royale٬, اطلاعات بازی٬ بازی٬ بتای بازی Battlefield V٬ تاریخ انتشار بازی Battlefield V٬ تریلر battlefield v٬ تریلر بازی Battlefield V٬ تریلر جدید بازی battlefield v٬ خرید بازی battlefield v٬ داستان بازی٬ داستان بازی Battlefield V٬ دانلود بازی battlefield v٬ گیم پلی بازی٬ گیم پلی بازی Battlefield V٬ گیمر٬ مشخصات بازی battlefield v

کمپانی الکترونیک آرتز در اخبار جدید بازی Battlefield V، ویدیویی از این عنوان منتشر کرده و همچنین اطلاعاتی درباره حالت بتل رویال آن نیز ارائه داده است. شما می توانید اخبار فیلم یا نقد و بررسی فیلم و همچنین تریلر فیلم را همیشه در سایت ما دنبال کنید. با گیمر همراه باشید.

 

امروزه کمتر بازی را می بینیم که حالت بتل رویال را در دل خود قرار نداده باشد. در طول یک سالی که این سبک از بازی های ویدیویی خلق شده اند، توانسته اند بسیار محبوب و پرطرفدار شوند.

عنوان بتلیفد V جدیدترین نسخه این مجموعه است و قرار است ما را به دل جنگ جهانی دوم بکشاند؛ این عنوان هم از این حالت پشتیبانی خواهد کرد و نام این بخش در بازی Firestorm می باشد.

 

ویدیو منتشر شده از بازی با محوریت بخش MultiPlayer بازی است و در زمان عرضه، هشت حالت مختلف برای Battlefield V در نظر گرفته شده است. در این میان اطلاعاتی از حالت بتل رویال بازی Battlefield V نیز منتشر شد.

در جریان Firestorm، کاربران در قالب ۱۶ تیم چهارنفره (۶۴ بازیکن) با یکدیگر به نبرد می‌ پردازند.

Battlefield٬ Battlefield V٬ Dice٬ EA٬ Battle Royale٬, اطلاعات بازی٬ بازی٬ بتای بازی Battlefield V٬ تاریخ انتشار بازی Battlefield V٬

Battlefield V

حال آخرین تیمی که اعضای آن زنده بمانند،‌ برنده بازی خواهد بود. همچنین در ادامه مشخص شد که نقشه حالت Firestorm، بزرگ‌ ترین نقشه‌ ای است که تا به حال در مجموعه Battlefield مورد استفاده قرار گرفته است.

علاوه بر این ها، ساخت و ساز و تخریب پذیری ساختمان‌ ها و وسایل نقلیه از دیگر بخش هایی است که در ویدیوی جدید بازی به آن اشاره شده است. از آخرین اخبار بازی Battlefield V اینکه، این عنوان با یک ماه تاخیر در تاریخ ۲۹ آبان عرضه خواهد شد.

در ادامه می‌ توانید ویدیو بخش چندنفره و حالت Firestorm بازی Battlefield V را تماشا کنید.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید 

 

 


بیشتر بخوانید:

تاریخ انتشار بازی Battlefield V تاخیر خورد

گیمزکام ۲۰۱۸: معرفی کلاس‌های مختلف بازی Battlefield V

گیمزکام ۲۰۱۸: باندل Xbox One X بازی Battlefield V معرفی شد

تاریخ انتشار نسخه بتای عمومی بازی Battlefield V مشخص شد

ویدیو: تریلر گیمزکام ۲۰۱۸ بازی Battlefield V

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها