Pax West 2018: حالت جدید بازی Fortnite معرفی شد

Pax West 2018: حالت جدید بازی Fortnite معرفی شد

احمد هاتفی ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ دیدگاه ها

کمپانی Epic Games طی یک استریم در جریان نمایشگاه Pax West 2018، از حالت جدید بازی فورتنایت رونمایی کرد که Getaway نام دارد. شما می توانید اخبار بازی، نقد و برسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید. همراه گیمر باشید.

 

نمایشگاه Pax West 2018 این روزها در شهر سیاتل در حال برگزاری است و بسیاری از کمپانی ها با حضور در این رویداد آخرین اخبار از محصولات خود  را ارائه می دهند.

کمپانی اپیک گیمز هم یکی از حاضران این نمایشگاه است و طی یک استریم از حالت جدید بازی Fortnite رونمایی کرد.

همچنین قبل این استریم توییتی در صفحه اصلی بازی منتشر شده بود که خبر از این حالت می داد. متن توییت اپیک گیمز در رابطه با حالت جدید بازی فورتنایت:

«طی استریم دیشب در مراسم PAX، شما لباس Wild Card را که مختص رویداد HighStakes# است مشاهده کردید. امشب ساعت شش به وقت اقیانوس آرام به twitch.tv/fortnite بروید تا رونمایی از گیم پلی حالت Getaway را که برای زمان محدودی در دسترس خواهد بود تماشا کنید.»

Android٬ Battle Royale٬ Epic Games٬ Fortnite٬ pax west , pax west 2018 ٬ اسلحه جدید fortnite٬ اسلحه جدید بازی فوزتنایت

Highstakes

رویداد Highstakes فورتنایت شامل چندین چالش و ماموریت نیز خواهد بود که کاربران با به انجام رساندن آن‌ ها می‌توانند پوسته‌ ی Wild Card را به دست آورند.


بیشتر بدانید: لیست گوشی‌هایی که بازی Fortnite را ساپورت می‌کنند


در استریم پخش شده علاوه بر حالت جدید Getaway، از چند پوسته و سلاحی با نام Grappler رونمایی شد که برای تاب خوردن بین ساختمان‌ ها و جابجا شدن سریع بازیکنان کاربرد دارد.

با توجه به ویدیویی که برای معرفی حالت Getaway منتشر شده، در این حالت چهار صندوق در چهار نقطه از نقشه قرار می‌ گیرد و چهار بازیکن در قالب یک تیم باید با همکاری یکدیگر به سراغ آن‌ ها بروند، آیتم درون هرکدام را که یک جواهر به شکل لاما است به چنگ بیاورند و سپس بدون اینکه جانشان را در بازی از دست دهند به نقطه‌ ای مشخص شده پا بگذارند.

در همین حال، هر تیم در راه انجام این ماموریت ناچار است با دیگر تیم‌ های حاضر در بازی به رقابت و نبرد بپردازد.

از جدیدترین اخبار بازی فورتنایت اینکه، اپیک گیمز پوسته‌ ها و چتر نجات زیبا و جدیدی با حال و هوای دهه‌ ی هشتاد آمریکا تحت عنوان Flower Power را به بازی اضافه کرده است.

 

 


بیشتر بخوانید:

نقد و بررسی بازی Fortnite – بتل رویال کارتونی

اسلحه مرگبار و جدید بازی Fortnite

نسخه iOS بازی Fortnite بیش از ۱۰۰ میلیون بار دانلود شده است

نسخه اندروید بازی Fortnite در راه است

درآمد یک میلیون دلاری بازی Fortnite از پرداخت‌های درون برنامه‌ای

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها