Pax West 2018: محتویات اضافی بخش داستانی Anthem رایگان خواهد بود

Pax West 2018: محتویات اضافی بخش داستانی Anthem رایگان خواهد بود

احمد هاتفی ۱۲ شهریور ۱۳۹۷ دیدگاه ها

استودیو BioWare در نمایشگاه Pax West 2018 اعلام کرده است که بخش داستانی Anthem، دارای محتویات اضافی خواهد بود که کاربران خواهند توانست بطور رایگان در اختیار داشته باشند. شما می توانید اخبار بازی، نقد و برسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید. همراه گیمر باشید.

 

سال گذشته بود که کمپانی الکترونیک آرتز بسیار درگیر پرداخت های درون برنامه ای شد و کار به جای رسید که سیاست مداران وارد عرصه شدند و آن را کاری نادرست تلقی کردند.

Anthem که ساخته استودیو BioWare می باشد کمپانی EA هم ناشر آن خواهد بود، به تازگی در جریان نمایشگاه Pax West 2018 اعلام کرده است که محتویات اضافی بخش داستانی کاملا رایگان خواهد بود.

تهیه کننده اجرای بازی Anthem، مارک داراه، در این رویداد درباره این که شاید کاربران در رابطه با محتویات اضافی بازی سوالاتی داشته باشند، گفته است:

«هیچ لوت باکسی در بازی Anthem وجود ندارد.»

Pax West 2018 , BioWare , EA , Anthem , Pax West , گیمر , بازی , اطلاعات بازی

Anthem

او در ادامه صحبت‌ هایش به این مورد اشاره کرد که پرداخت‌ های درون برنامه‌ ای شامل آیتم‌ های تزئینی می‌ شود. همچنین جدا از پرداخت پول واقعی، آیتم‌ های تزئینی را می‌ توانید از طریق پول رایج در داخل بازی نیز خریداری کنید.


بیشتر بدانید: اولین گیم پلی بازی Cyberpunk 2077


در این میان مورد مهمی که به آن اشاره شد، محتویات بسته‌ های الحاقی داستانی بازی Anthem، به صورت کاملا رایگان در دسترس کاربران قرار خواهند گرفت.

مارک داراه افزود:

«برای روایت داستان، دوست نداریم مخاطبان خود را دسته‌ بندی کنیم. ما می‌ خواهیم تمامی کاربرها به صورت همزمان یک داستان واحد را تجربه کنند. از این رو هیچ کدام از محتویات داستانی بازی Anthem، پولی نخواهند بود.»

Pax West 2018 , BioWare , EA , Anthem , Pax West , گیمر , بازی , اطلاعات بازی

بازی Anthem در تاریخ ۳ اسفند برای پلتفرم های Xbox One ،PS4 و PC منتشر خواهد شد.

 

 


بیشتر بخوانید:

Pax West 2018: روایت داستان در بازی Anthem

Pax West 2018: تریلر بازی Anthem با محوریت سیستم دیالوگ

PAX West 2018: تاریخ انتشار دموی بازی Anthem مشخص شد

اطلاعات جدید بازی Anthem منتشر شد

ویدیو: گیم‌پلی جدید بازی Anthem

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات