گیمزکام ۲۰۱۸: تریلر بسته الحاقی Forsaken بازی Destiny 2

گیمزکام ۲۰۱۸: تریلر بسته الحاقی Forsaken بازی Destiny 2

احمد هاتفی ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ دیدگاه ها

استودیو بانجی در رویداد گیمزکام ۲۰۱۸ تریلر جدیدی از بسته الحاقی Forsaken بازی Destiny 2 منتشر کرد که شخصیت محبوب بازی را به نمایش درمی آورد. با گیمر همراه باشید.

 

استودیو بانجی در جریان نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۸ تریلر جدیدی از بازی د ستینی ۲ منتشر کرده است که کاراکتر محبوب این عنوان یعنی Cayde-6 را نشان می دهد. این ویدیو در رابطه با بسته الحاقی Forsaken می باشد.

این تریلر سینمایی Last Stand of the Gunslinger نام دارد که Cayde-6 را نشان می‌ دهد که به محیط Prison of Elders می‌ رود؛ جایی پر از بیگانگان که طرفداران سری می‌ دانند چه خطراتی در آن انتظار آن ها را می‌ کشد.

Cayde-6 با این که می‌ داند که این آخرین مبارزه وی است اما باز با این حال دست از رفتار‌های طنزآمیز خود برنمی‌ دارد. در میان صحنه‌ های درگیری شاهد Scorn، فرقه تبدیل شده‌ ای از Fallen هستیم که در بسته الحاقی Forsaken گنجانده شده است.

Destiny 2 , Destiny , Activision , Bungie , Gamescom 2018 , بررسی بازی destiny 2 , بررسی بازی destiny 1

اعضای فرقه Fallen خود را ملزم به کشتن Gaurdianها می‌ دانند و در این ویدیو می بینیم که چطور به کاراکتر بازی Destiny 2 حمله می‌ کنند. در انتهای ویدیو، بیگانگان کاراکتر اصلی بازی را با گرز به دیوار می‌ کوبند و پس از آن شاهد افتادن اسلحه وی روی زمین هستیم.

در کنار انتشار این ویدیو، اطلاعاتی از جمله معرفی حالت PvPvE جدیدی با نام Gambit برای بازی معرفی شده است که از تاریخ ۱۰ شهریور ماه در دسترس بازیکنان قرار می‌ گیرد. حالت Gambit تنها یک روز برای دارندگان بسته الحاقی Forsaken در دسترس قرار می‌ گیرد.

در ادامه می توانید تریلر گیمزکام بازی Destiny 2 را تماشا کنید.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر  اقدام نمایید 

 

 


بیشتر بخوانید:

E3 2018: بسته الحاقی Forsaken بازی Destiny 2 رونمایی شد

معرفی آپدیت بزرگ بازی Destiny 2 در نمایشگاه E3 2018

تصاویر جدید دومین DLC بازی Destiny 2

اطلاعات DLC جدید بازی Destiny 2

نقد و بررسی بازی Destiny 2 – شکار در فضا

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها