گیمزکام ۲۰۱۸: اطلاعات و تریلر جدید بخش The Journey بازی FIFA 19

گیمزکام ۲۰۱۸: اطلاعات و تریلر جدید بخش The Journey بازی FIFA 19

احمد هاتفی ۰۱ شهریور ۱۳۹۷ نظرات

کمپانی EA در جریان نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۸ ویدیو جدیدی از بخش The Journey بازی FIFA 19 منتشر کرد و اطلاعات تکمیلی درباره آن را نیز به اشتراک گذاشته است. با گیمر همراه باشید.

 

الکس هانتر همانند دو نسخه قبلی فیفا با بخش The Journey در بازی FIFA 19 نیز حاضر خواهد بود و این بار تلاش خواهد کرد تا خود را در تیم های بزرگ تبدیل به ستاره کند.

ویدیو جدید مفصل تر از تریلرهای قبلی این بخش می باشد و طبق آخرین اخبار نام قسمت داستانی فیفا ۱۹، The Journey: Champions نام خواهد داشت.

الکس هانتر، دنی ویلیامز و کیم هانتر شخصیت هایی هستندکه می توان کنترل هریک از آن ها را در بازی در دست داشت. این کاراکترها هرکدام داستان منحصر‌ به‌ فرد خودشان را خواهند داشت و از آنجایی که اتفاقات مرتبط با این سه شخصیت به شکلی همزمان در حال رخ دادن هستند، هر موقعی که بخواهید می‌ توانید بین آن‌ ها جابجایی ایجاد  کنید و داستان شخصیتی را که دوست دارید را دنبال کنید.

FIFA 19 , FIFA , EA , Gamescom , Gamescom 2018 , تاریخ انتشار بازی FIFA 19 , تریلر بازی FIFA 19 , گیم پلی بازی FIFA 19

در بخش The Journey: Champions، الکس هانتر پس از بازی کردن در لیگ‌ هایی چون انگلیس و آمریکا، به اسپانیا آمده و به باشگاه رئال مادرید اضافه شده است. در طرف دیگر دنی ویلیامز هم پس از دوران نسبتا سختی که پشت سر گذاشته، اکنون در حال محکم کردن جایگاه خودش در باشگاهش است.

کیم هانتر  در واقع خواهر الکس است اما را داریم که اما از یک مادر دیگر. الکس پس از پیوستن به لس آنجلس گلکسی با او آشنا شده است. هدف کیم در جدید‌ترین قسمت از بخش داستانی فیفا حضور در جام جهانی همراه با تیم ملی بانوان آمریکا است.

در بخش The Journey بازی FIFA 19 بازهم با بازیکنان بزرگی سر و کار خواهیم داشت که در این نسخه نیمار، دیبالا، الکس مورگان و کوین دی‌ بروینه از جمله آن ها هستند.

امسال شاهد حضور لیگ قهرمانان اروپا در بازی فیفا خواهیم بود و در همین راستا اعلام شده است که در بخش  هم این لیگ حاضر خواهد بود و الکس هانتر باید برای بازی در میادین بزرگ خود را اثبات کند.

در ادامه می توانید تریلر گیمزکام بای فیفا ۱۹ را تماشا کنید.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید 

 

 


بیشتر بخوانید:

ویدیو: سیستم شوت‌زنی در بازی FIFA 19

ویدیو: نحوه شخصی‌سازی تاکتیک‌ها در بازی FIFA 19

ویدیو: کنترل توپ در بازی FIFA 19

E3 2018: تاریخ انتشار و تریلر جدید بازی FIFA 19

لیگ قهرمانان اروپا در بازی FIFA 19 وجود دارد

منبع:

EASports

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات