گیمزکام ۲۰۱۸: بازی Life is Strange 2 بطور کامل معرفی شد

گیمزکام ۲۰۱۸: بازی Life is Strange 2 بطور کامل معرفی شد

احمد هاتفی ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ دیدگاه ها
گیمزکام 2018: بازی Life is Strange 2 بطور کامل معرفی شدReviewed by احمد هاتفی on Aug 21Rating: 4.5گیمزکام 2018: بازی Life is Strange 2 بطور کامل معرفی شدDontnod Entertainment٬ Life is Strange٬ Life is Strange 2٬ Square Enix٬ The Awesome Adventures of Captain Spirit٬ اخبار بازی٬ اسکوئر انیکس٬ بازی٬ بازی life is strange اندروید٬ بازی Life is Strange: Before the Storm٬ بررسی بازی٬ بررسی بازی life is strange before the storm٬ پایان های بازی life is strange٬ تریلر بازی٬ داستان بازی life is strange٬ داستان کامل بازی life is strange٬ گیم پلی بازی life is strange٬ گیمر٬ نقد بازی life is strange episode 5

کمپانی Square Enix بالاخره اقدام به ارائه اطلاعاتی درباره بازی Life is Strange 2 کرده و همچنین تریلری از این عنوان به نمایش درآورده است. با گیمر همراه باشید.

 

پس از موفقیت بازی Life is Strange، اسکوئر انیکس به فکر ساخت نسخه دوم این بازی اپیزودیک افتاد و حال شاهد معرفی رسمی و کامل نسخه دوم این بازی هستیم.

در این تریلر شخصیت های بازی به نمایش در می آیند و همچنین تاریخ انتشار قسمت اول فصل اول اعلام شده است که باید در تاریخ ۵ مهرماه منتظر انتشار آن باشیم.

شخصیت‌های اصلی بازی Life is Strange 2 دو برادر با نام‌ های Sean و Daniel Diaz هستند که به ترتیب ۱۶ و ۹ ساله می باشند. این دو برادر زندگی آرامی را در شهر واشنگتن تجربه می‌ کنند تا اینکه یک اتفاق غم‌ انگیز، زندگی آن‌ ها را به طور کلی تغییر می‌ دهد.

این دو برادر پس از این اتفاق مجبور به فرار از دست پلیس هستند و شان، تصمیم می‌ گیرد تا برادر کوچکترش را هم برداشته و به شهر مادری‌ شان یعنی Puerto Lobos در مکزیک بروند.

این سفر بخش مهمی از بازی را به خود اختصتص خواهد داد، تا جایی که بخشی از داستان بازی Life is Strange 2 در مورد ماجرا‌های این دو برادر در طول سفرشان خواهد بود. سفری که در آن با انواع و اقسام چالش‌ ها و مشکلات رو‌برو خواهند شد.

تصمیمات در این بازی بسیار مهم هستند چرا که هرکدام عواقب و نتایج خاص خودشان را خواهند داشت.

از طرف دیگر ارتباط برادری بین دو شخصیت بازی نقش بسیار مهمی در داستان آن خواهد داشت و دنیل به عنوان برادر کوچک‌ تر، تحت تاثیر رفتار‌ها و آموزش های برادر بزرگ‌ تر در بازی رشد خواهد کرد و شما نتیجه رفتار‌هایی را که با وی خواهید داشت کاملا حس خواهید کرد.

٬ Life is Strange٬ Life is Strange 2٬ Square Enix٬ The Awesome Adventures of Captain Spirit٬ اخبار بازی٬ اسکوئر انیکس

در طول بازی با شخصیت های دیگری آشنا خواهید شد که هرکدام به نوعی تاثیراتی در زندگی این دو برادر خواهند داشت. در ادامه اطلاعات بازی Life is Strange 2 آمده است که کاراکترها درای یک نوع انرژی خواهند بود ولی فعلا از این توانایی رونمایی نشده است.

استودیو  Dontnod Entertainment در روزهای آینده و در قالب نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۸ گیم پلی این عنوان را منتشر خواهد کرد.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

 

 


بیشتر بخوانید:

منبع:

Life is Strange Blog

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها