ویدیو: نبردهای دریایی در بازی Assassin’s Creed: Odyssey

ویدیو: نبردهای دریایی در بازی Assassin’s Creed: Odyssey

احمد هاتفی ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ دیدگاه ها

یوبیسافت به تازگی تریلری از عنوان Assassin’s Creed: Odyssey منتشر کرده است که نبردهای دریایی در این عنوان را به تصویر می کشد. با گیمر همراه باشید.

 

Assassin’s Creed: Odyssey جدیدترین نسخه از این سری محبوب است که قر ار اسن این بار ماجراجویی هایی در سرزمین یونان داشته باشیم و در دنیایی به مراتب بزرگ تر از قسمت های قبلی به گشت و گذار بپردازیم.

در تریلر جدید این بازی شاهد توضیحاتی از سوی سازندگان هستیم که نشان می دهد آن ها چگونه سعی در طبیعی سازی و واقع گرایانه نشان دادن نبردهای دریایی این عنوان داشته اند.

Assassin’s Creed٬ Assassin’s Creed: Odyssey٬ Ubisoft٬ , GamePlay , اساسینس کرید جدید٬ اسسینس کرید

در این نسخه دیگر خبری از توپ های جنگی نیست بلکه باید به کشتی دشمن نزدیک شوید و با پرتاب نیزه و تیرکمان آن ها را از بین ببرید.

با هیجانی تر شدن نبردهای دریایی در Assassin’s Creed: Odyssey، میزان تحرک کشتی شما از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود چرا که در زمان حمله، باید به کشتی دشمن نزدیک شوید و هنگام دفاع، باید از تیرهایی که آن‌ ها پرتاب می‌ کنند دور شوید و به همین علت، تحرک کشتی یک عنصر تعیین‌ کننده‌ در بازی خواهد بود.

 

بیشتر بدانید: Assassin’s Creed: Odyssey معرفی شد

 

در این نسخه اگر با کشتی حرکات جالبی انجام دهید پاداش هایی دریافت خواهید کرد.

به عنوان مثال، شما اگر با دماغه‌ ی کشتی خود بتوانید به وسط کشتی دشمن ضربه بزنید و آن‌ را نصف کنید، می‌ توانید قسمتی از سلامتی کشتی خود را به همراه بخشی از منابعی که مصرف کرده‌ بودید، بازگردانید.

Assassin’s Creed٬ Assassin’s Creed: Odyssey٬ Ubisoft٬ , GamePlay , اساسینس کرید جدید٬ اسسینس کرید

در نبردهایی که با کشتی های بزرگ دارید می توانید بعد از شکست دادن آن ها اموالشان را به غارت ببرید. کشتی هرچه بزرگ تر باشد آیتم هایی که می توانید به غارت ببرید بیشتر خواهند شد.

ممکن است در همان اوایل بازی با کشتی های غول پیکر مواجه شوید که در این صورت نباید با آن ها وارد مبارزه شوید؛ چرا که قطعا شکست خواهید خورد. پس کار عاقلانه این است که از دست آن ها فرار کنید.

Assassin’s Creed٬ Assassin’s Creed: Odyssey٬ Ubisoft٬ , GamePlay , اساسینس کرید جدید٬ اسسینس کرید

در این تریلر می توئانید نحوه‌ی تشکیل و استخدام خدمه‌ ی کشتی را هم مشاهده کنید؛ شما می‌ توانید سربازانی را که در طول بازی شکست می‌ دهید را به عنوان خدمه، به کشتی خود ببرید. همچنین وجود آوازها و سرودهای متنوع خدمه در بازی Assassin’s Creed: Odyssey تایید شده و افراد شما حتی با توجه به نحوه‌ی پیشرفتتان در بازی، ترانه‌ های جالبی خواهند خواهد!

بازی Assassin’s Creed: Odyssey در تاریخ ۱۳ مهر برای Xbox One ،PlayStation 4 و PC منتشر خواهد شد.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

 

 


بیشتر بخوانید:

E3 2018: تریلر معرفی کامل بازی Assassin’s Creed: Odyssey

ویدیو: Assassin’s Creed: Odyssey معرفی شد

صدر چارت انگلیس در دست Assassin’s Creed: Origins

انتظارات ما از کنفرانس های E3 2018

نامزدهای جوایز بهترین بازی‌های E3 2017

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها