برنامه Activision برای نمایشگاه Gamescom 2018

برنامه Activision برای نمایشگاه Gamescom 2018

احمد هاتفی ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ دیدگاه ها

کمپانی اکتیویژن در جدیدترین اخبار خود برنامه ای منتشر کرده است که نشان می دهد این کمپانی نام اشنا در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۸ حاضر خواهد بود. با گیمر همراه باشید.

 

چیزی به شروع نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۸ باقی نمانده و در این بین کمپانی های بازی ساز و استودیوهای مختلف برای اعلام حضور خود برنامه هایشان را منتشر می کنند.

اکتیویژن که یکی از بزرگان صنعت گیم محسوب می شود امسال با دست پر سراغ گیمزکام امده است و این را می توان از لیست بازی هایی که قرار است در این مراسم نمایش بدهد را می توان فهمید.

Sekiro: Shadows Die Twice یکی از نام های بزرگی است که اکتیویژن اعلام کرده علاقه مندان می توانند دموی این عهنوان را در مراسم گیمزکام ۲۰۱۸ تجر به کنند.

Sekiro: Shadows Die Twice , Call of Duty: Black Ops 4 , Destiny 2 , Gamescom 2018 , Activision , اکتیویژن , تاریخ انتشار بازی Sekiro: Shadows Die Twice

 

بیشتر بدانید: نقد و بررسی بازی Destiny 2 – شکار در فضا

 

بازی Call of Duty: Black Ops 4 هم قرار است با یک دموی قابل بازی، در این رویداد حاضر شود و شرکت‌ کنندگان می‌ توانند در یکی از نقشه‌ های جدید بخش چند نفره‌ این بازی مشغول رقابت شوند.

در نهایت باید به دو بازی Spyro: Year of the Dragon portion از Spyro The Reignited Trilogy (نسخه‌ ی ایکس باکس وان) و همچنین Destiny 2 : Forsaken اشاره کرد که دموی قابل بازی‌ آنها در اختیار شرکت‌ کنندگان قرار خواهد گرفت.

گیمزکام ۲۰۱۸ در تاریخ ۳۰ مرداد آغاز می شود و به مدت ۵ روز دایر خواهد بود.

 

 


بیشتر بخوانید:

معرفی نسخه کالکتور بازی Call of Duty: Black Ops 4

تاریخ آغاز بتای خصوصی بازی Call of Duty: Black Ops 4 مشخص شد

لیست بازی‌های اکتیویژن برای نمایشگاه E3 2018

ویدیو: رویداد جدید بازی Call of Duty: WWII معرفی شد

ویدیو: اولین گیم‌پلی بازی Call of Duty: Black Ops 4

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها