اطلاعات جدید بازی Anthem منتشر شد

اطلاعات جدید بازی Anthem منتشر شد

احمد هاتفی ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ دیدگاه ها

سازندگان عنوان Anthem به تازگی اطلاعاتی را درباره گیم پلی و ویژگی های آن منتشر کرده اند. با گیمر همراه باشید.

 

Anthem از مورد انتظارترین بازی های شوتر می باشد که در زمان معرفی سر و صدای بسیاری بپا کرد و حال تهیه کننده اجرایی این عنوان اطلاعاتی درباره گیم پلی بازی منتشر ساخته است.

Anthem عنوانی در سبک نقش‌ آفرینی آنلاین و چندنفره است که می‌ توانید به صورت تک‌ نفره و هم به همراه دیگر بازیکنان مراحل بازی را پشت سر بگذارید، اما تهیه‌کننده اجرایی بازی، اطلاعات جدیدی در این رابطه و همچنین دیگر ویژگی‌ های جالب گیم‌ پلی ارائه داده است که نشان می‌ دهد بازی رویدادهای گسترده‌ ای را در جهانی وسیع در اختیار مخاطب قرار می‌ دهد.

EA , Anthem , PS4 , PC , Xbox One , گیمر , بازی , اطلاعات بازی , اخبار بازی , تریلر بازی , تاریخ انتشار بازی anthem

مارک دارا (تهیه کننده اجرایی بازی Anthem) درباره راحل بازی گفته است که بازیکنان می توانند برخی مراحل بخش داستانی را به صورت تک نفره به پایان بر سانند اما جاهایی وجود دارد که بازیکنان باید در قالب تیمی ۴ نفره به ماجراجویی بپردازند.

Stronghold نام این بخش می باشد که جزو فعالیت‌ ها و رویدادهای بعد از پایان بازی محسوب می‌ شود که به سبب درجه سختی بالایش، بازیکن نمی‌ تواند به‌ صورت تک‌ نفره یا با گروهی کمتر از ۴ نفر به تجربه آن‌ ها بپردازد.

برای ورود به مراحل این چنینی، نیازی نیست که حتما سراغ دوستان خود بروید، چرا که بازی قرار است از سیستم مچ‌ میکینگ استفاده کند و به همین دلیل تشکیل گروه‌ هایی برای بازی کردن در کنار هم کار چندان مشکلی خواهد بود.

EA , Anthem , PS4 , PC , Xbox One , گیمر , بازی , اطلاعات بازی , اخبار بازی , تریلر بازی , تاریخ انتشار بازی anthem

بازیکنان می توانند مراحل بازی به صورت تک نفره به پایان برسانند و هم جنین به صورت گوهی نیز می توان این بخش را تکمیل کرد که راحت تر هم می باشد.

به گفته مارک دارا مراحل داستانی بازی Anthem، حالتی نسبتا خطی خواهند داشت اما دیگر مراحل کاملا جهان‌ باز هستند. همچنین دارا اشاره کرد که بازیکنان پس از کشتن دشمنان در حالت چندنفره، لوت‌ هایی به‌دست می‌ آورند که قرار نیست این آیتم‌ ها میان آنان تقسیم شود و هر بازیکنی سهم کاملی از لوت‌ ها خواهد داشت.

نکته دیگر این که وقتی ماموریت شما با دوستانتان به پایان رسید، شما همچنان به عنوان یک گروه باقی خواهید ماند، حتی اگر به سمت پایگاه‌ های خودتان بازگردید. این ویژگی کمک می‌ کند تا اگر بازیکنان قصد داشته باشند همچنان مراحل دیگری را هم تجربه کنند، نیازی به تشکیل دوباره گروه نباشد.

EA , Anthem , PS4 , PC , Xbox One , گیمر , بازی , اطلاعات بازی , اخبار بازی , تریلر بازی , تاریخ انتشار بازی anthem

در عنوان Anthem می توانید بازی را با شخصیت های مختلفی انجام دهید و ملزم به اجرای بازی با یک شخصیت خاص نیستید. یکی از بخش های مهم این عنوان بخش سلاح های بازی می باشد که می توانید آن ها را ارتقا دهید و با تجهیزات و ادوات خود آن ها را به یک ماشین کشتار تبدیل کنید.

بازی Anthem در تاریخ ۳ اسفند برای پلتفرم های PS4 ،PC و Xbox One منتشر خواهد شد.

 

 


بیشتر بخوانید:

ویدیو: گیم‌پلی جدید بازی Anthem

E3 2018: گیم پلی بازی Anthem + تاریخ انتشار

ویدیو: تیزر جدید بازی Anthem منتشر شد

جدایی دوباره نویسنده بازی Anthem از کمپانی BioWare

توضیحات سازندگان درباره نسخه PC بازی Anthem

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها