ویدیو: تریلر جدید فصل نهایی بازی The Walking Dead

ویدیو: تریلر جدید فصل نهایی بازی The Walking Dead

احمد هاتفی ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ دیدگاه ها

سازندگان بازی The Walking Dead در جدیدترین اخبار این عنوان با انتشار تریلری شخصیت ها و چالش های فصل نهایی این عنوان را به تصویر کشیده اند. با گیمر همراه باشید.

 

The Walking Dead یکی از عناوین اپیزودیک بسیار موفق می باشد که ساخته استودیو Telltale Games است و حال شاهد فصل آخر این بازی هستیم.

در فصل نهایی این عنوان شخصیت های جدیدی پیش روی کلمنتاین قرار خواهند گرفت و علاوه بر آن شاهد چالش هایی هستیم که قبل این همانند آن ها را قبلا در این بازی تجربه نکرده ایم.

فصل آخر بازی Done Running نام دارد، پایان داستانی که استودیو تل تیل از سال ۲۰۱۲ برایمان روایت می‌ کرد رقم خواهیم زد. فصل جدیدی که به لطف آن قرار است کاراکترها، جلوه‌ های گرافیکی و مکانیک‌ هایی جدید به بازی اضافه شود.

همانند فصل های گذشته قسمت های مختلف این اپیزود در بازه های زمانی مختلفی منتشر می شوند ولی علاقه مندان می توانند تمامی قسمت های فصل آخر را خریداری کنند تا در صورت انتشار آن ها را دانلود کنند.

فصل آخر بازی The Walking Dead در تاریخ ۲۳ مرداد برای PC ،PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد. نسخه نینتندو سوییچ این بازی تایید شده و در اواخر سال جاری برای این کنسول هیبریدی عرضه خواهد شد.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید 

 

 


بیشتر بخوانید:

ویدیو: اطلاعات فصل آخر بازی The Walking Dead

ویدیو: تریلر معرفی Aidan از بازی Overkill’s The Walking Dead

ویدیو: تریلر فصل ۵ بازی The Walking Dead

تاریخ انتشار فصل ۵ بازی The Walking Dead مشخص شد

ویدیو: فصل ۴ بازی The Walking Dead: A New Frontier

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها