تاریخ اضافه شدن حالت New Game Plus به بازی God of War

تاریخ اضافه شدن حالت New Game Plus به بازی God of War

احمد هاتفی ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ دیدگاه ها
تاریخ اضافه شدن حالت New Game Plus به بازی God of WarReviewed by احمد هاتفی on Aug 12Rating: 5.0تاریخ اضافه شدن حالت New Game Plus به بازی God of WarGod of War , Santa Monica , Sony , Kratos , New Game Plus , خدای جنگ , کریتوس , تریلر بازی , اخبار بازی , گیمر , اطلاعات بازی , بازی , خرید بازی god of war 4 برای ps4 , نقد و بررسی بازی god of war 4 , داستان بازی god of war 4 , دانلود بازی god of war 4 برای کامپیوتر , بازی god of war 3 , شرح داستان بازی god of war 4 , بازی god of war برای اندروید , راهنمای بازی god of war

کمپانی سونی در جدیدترین اخبار بازی God of War، بالاخره تاریخ افزوده شدن حالت New Game Plus به این عنوان را مشخص کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

God of War از انحصاری های بسیار موفق سونی در چند ساله اخیر محسوب می شود که به خوبی توانست تمامی انتظارات را برآورده کند. در سری خدای جنگ همیشه شاهد این بوده ایم که کریتوس رفته رفته قدرتمند می شود و توانایی های جدیدی در طول بازی بدست می آورد.

در جدیدترین نسخه این مجموعه شاهد این هستیم که کریتوس بجای شمشیرهای معروفش از یک تبر استفاده می کند که قدرت هایی از جنس یخ دارد. کریتوس در طول بازی می تواند زره، تبر و قدرت هایش را ارتقا بخشد تا برای رویارویی با موجودات قوی آماده شود.

حالت New Game Plus به بازیکن این اجازه را می دهد تا بعد از تمام کردن بازی، هنگامی که می خواهد دوباره بازی را شروع کند، بتواند از مهارت ها و ارتقاهایی که روی اسلحه ها و توانایی هایش انجام داده از اول بازی استفاده کند.

طبق اخبار استودیو سانتا مونیکا حالت حالت New Game Plus در تاریخ ۲۹ مرداد ماه برای بازی God of War منتشر خواهد شد.

 

 


بیشتر بخوانید:

رمان بازی God of War معرفی شد

راز مخفی بازی God of War برملا شد

E3 2018: حالت New Game Plus به بازی God of War افزوده شد

فروش دیجیتالی بازی God of War از مرز ۲ میلیون نسخه عبور کرد

قابلیت Photo Mode به بازی God of War افزوده شد

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها