ویدیو: اطلاعات جدید بازی Fallout 76

ویدیو: اطلاعات جدید بازی Fallout 76

احمد هاتفی ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ دیدگاه ها
ویدیو: اطلاعات جدید بازی Fallout 76Reviewed by احمد هاتفی on Aug 12Rating: 4.5ویدیو: اطلاعات جدید بازی Fallout 76Fallout 76 , Fallout , Bethesda , GamePlay , Quake Con , بازی fallout 4 , fallout 76 , دانلود بازی fallout 76 , تریلر بازی fallout 76 , بتسدا , فالوت , نسخه جدید فالوت , گیم پلی بازی , اخبار بازی , اطلاعات بازی , گیمر ,

در جریان Quake Con 2018 تاد هاوارد اطلاعات کاملا جدیدی را درباره بازی Fallout 76 منتشر کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

تاد هاوارد، کارگردان بازی Fallout 76، در دومین روز از نمایشگاه Quake Con 2018 طی یک پنل به ارائه اطلاعات جدیدی از این عنوان پرداخته است. ابتدا، هاوارد درباره‌ ی حالت PvP (بازیکن در مقابل بازیکن) صحبت کرد.

وی گفت:

«به شما در بازی با توجه به سطحی که دارید، پاداش داده خواهد شد و اگر یک بازیکن با لول بالاتر از خودتان را شکست دهید، پاداش به مراتب بیشتری دریافت خواهید کرد. اگر یک بازیکن شما را در بازی بکشد، می‌توانید سراغش بروید، از وی انتقام و دوبرابر حالت عادی پاداش بگیرید.»

هاوارد در ادامه اضافه کرد که زمانی که شما به یک بازیکن (که با شما وارد درگیری نشده)، ضربه‌ ای وارد می‌ کنید که کمتر از حالت عادی به او آسیب می‌ زند، اگر با اون به صورت کامل وارد نبرد شوید، به اندازه‌ ی کامل به او آسیب خواهید زد.

اگر شخصی که ضربه خورده، به شخص مهاجم اهمیت ندهد و با او وارد درگیری نشود، فرد مهاجم می‌ تواند او را به یک‌ باره از بین ببرد اما هیچ پاداشی بدست نخواهد آورد و به عنوان یک قاتل همیشه تحت تعقیب خواهد بود.

 

با توجه به سخنان هاوارد، این موجودات با ستاره‌ های قرمز روی نقشه مشخص می‌ شوند و طبیعتا با شکار کردنشان، پاداش خواهید گرفت؛ پاداشی که از میزان پول خود شخص تحت تعقیب به شما اعطا خواهد شد.

حالت PvP (بازیکن در مقابل بازیکن) تا لول ۵ در دسترس نخواهد بود.

در بازی می توانید خود را به عنوان یک فرد صلح جو نشان بدهید ولی بعد از آن دیگر نمی توانید به فردی صدمه وارد کنید.

بازی درباره مرگ این بار سخت گیر ظاهر نشده و اگر در بازی کشته شوید، جریمه‌ ی زیادی را برای‌ تان درنظر گرفته نخواهد شد. با هر بار مرگ در طول بازی، مقداری از Junkتان را از دست خواهید داد؛ البته اگر سریع باشید، می‌ توانید به محلی که در آن کشته شده بودید برگردید و قبل از دیگر بازیکن‌ ها، جانک‌ های از دست رفته‌ ی خودتان را دوباره بدست بیاورید.

 

(Junk: چیزی است که با استفاده از آن، می‌ توانید آیتم‌ و آپگریدهای مختلفی بسازید. همچنین طبق گفته‌ ی هاوارد، در بازی محل‌ هایی برای ذخیره‌ سازی جانک وجود خواهد داشت.)

بعد از مبحث مرگ تاد هاوارد اشاره ای به سیستم Respawn داشته است. کاربر پس از مرگ، می‌ تواند در هر مکانی که قبلا مراجعه کرده بود (و صدالبته خود والت ۷۶) Respawn شود. درباره میزان Cap‌ هایی که قرار است با هر بار Respawn شدنتان از شما کم شود، گفته شده با توجه به کم یا زیاد بودن فاصله‌ ی نقطه‌ی احیا شدن‌ تان محاسبه می‌ شود؛ به طوری که هرچقدر فاصله زیاد باشد، میزان Cap که باید هزینه کنید هم بیشتر خواهد شد.

 

در اطلاعات اولیه بازی آمده بود که بازیکنان در Fallout 76 خواهند توانست بمب اتمی و یا Nuke بسازند و از آن برای نابود کردن پایگاه های دیگر کاربران استفاده کنند. تاد هاوارد اعلام کرده کسانی که مورد حمله اتمی قرار گرفته اند می توانند با استفاده Blueprints که در پایگاه وجود دارند به بازسازی مقر خود بپردازند.

طبق توضیحات هاوارد مسئله بازسازی راحت می باشد و کاربر می تواند به آسانی به بازسازی تشکیلاتش بپردازد. Blueprints این اجازه را به شما خواهد داد تا در هرجایی که می خواهید پایگاه خود را بنا کنید.

در بازی سیستم چت صوتی گنجانده شده و می توانید با دوستان و کاربران دیگری که در بازی حضور دارند حرف بزنید.

بی شک موسیقی یکی از المان های اصلی در شکل گرفتن یک اثر به یاد ماندنی است. در فالوت ۷۶ ساخت موسیقی ها برعهده Inon Zur بوده و علاوه بر موسیقی ها می توانید به ایستگاه رادیویی بازی متصل شوید. به گفته سازندگان موسیقی های این عنوان کامل ترین آلبوم در بین سایر نسخه های این مجموعه را داراست.

 

درباره مادها هم اعلام شده است که همه مادها قابل اجرا بر روی بازی خواهند بود. تاد هاوارد اعلام کرده است که ۸۰ درصد بازی همان چیزی است که علاقه مندان این مجموعه م خواهند و با آن آشنا هستند ولی ۲۰ درصد از بازی جدید و ناشناخته است که باید با تجربه بازی آن ها را درک کنند.

در ادامه نیز می توانید تریلر بازی با محوریت سیستم S.P.E.C.I.A.L را تماشا کنید. عنوان فالوت ۷۶ در تاریخ ۲۳ آبان برای PC ،Xbox One و PS4 منتشر خواهد شد.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

 

 


بیشتر بخوانید:

تاریخ شروع بتای محدود بازی Fallout 76

E3 2018: تریلر جدید بازی Fallout 76

تاریخ انتشار نسخه واقعیت مجازی بازی‌های DOOM ،Fallout 4 و Skyrim

برای انتشار بازی The Elder Scrolls 6 صبر داشته باشید

برنامه کمپانی Bethesda در نمایشگاه Gamescom 2018

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها