ویدیو: اولین گیم‌پلی بازی Red Dead Redemption 2

ویدیو: اولین گیم‌پلی بازی Red Dead Redemption 2

احمد هاتفی ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ دیدگاه ها
ویدیو: اولین گیم‌پلی بازی Red Dead Redemption 2Reviewed by احمد هاتفی on Aug 9Rating: 5.0اولین گیم‌پلی بازی Red Dead Redemption 2RDR 2٬ Red Dead Redemption٬ Red Dead Redemption 2٬ Rock Star٬ Rockstar Games٬ اخبار بازی red dead redemption 2٬ بازی red dead redemption 2 برای pc٬ تاریخ انتشار بازی Red Dead Redemption 2٬ تریلر بازی Red Dead Redemption 2٬ داستان بازی Red Dead Redemption 2٬ دانلود بازی red dead redemption 2٬ راک استار٬ رد دد ردمپشن٬ رد دد ردمپشن 2٬ گیم پلی بازی Red Dead Redemption 2٬ نقد و بررسی بازی red dead redemption 2 , گیم پلی بازی Red Dead Redemption 2 , گیم پلی Red Dead Redemption 2

بالاخره پس از مدت ها انتظار اولین گیم پلی بازی Red Dead Redemption 2 از سوی کمپانی راک استار منتشر شد. با گیمر همراه باشید.

 

Red Dead Redemption یکی از شاهکارهای صنعت گیم است که در سال ۲۰۱۰ منتشر شد و توانست خیل عظیمی از گیمرها را شیفته خود کند و این شد که راک استار به فکر نسخه دوم این عنوان افتاد.

از آنجایی که راک استار را می شناسیم نباید منتظر انتشار نسخه بعدی یک عنوان در فاصله زمانی کوتاهی نسبت به قسمت قبلی باشیم و از همین رو چندین سال است که بازیکنان برای انتشار نسخه دوم بازی Red Dead Redemption ثانیه شماری می کنند و حال این فرصت فراهم شده است تا گوشه ای از این عنوان را تماشا کنیم.

بله راک استار امروز گیم پلیی را از بازی Red Dead Redemption 2 منتشر کرده است که در آن صحنه های جذاب و قدرت گرافیکی بازی به رخ کشیده شده و همچنین همراه با پخش ویدیو یک راوی توضیحاتی را درباره بازی و نحوه روایت داستان و بقیه مسائل ارائه می دهد.

بازی Red Dead Redemption 2 در تاریخ ۴ آبان برای Xbox One و PS4 منتشر خواهد شد.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

 

 


بیشتر بخوانید:

آغاز تبلیغات بازی Red Dead Redemption 2 در شهر نیویورک

کتاب راهنمای بازی Red Dead Redemption 2

نسخه‌های ویژه بازی Red Dead Redemption 2 معرفی شدند

ویدیو: تریلر سوم بازی Red Dead Redemption 2

عکس جلد بازی Red Dead Redemption 2 مشخص شد

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها