برنامه کمپانی Sega در نمایشگاه Gamescom 2018

برنامه کمپانی Sega در نمایشگاه Gamescom 2018

احمد هاتفی ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ دیدگاه ها

کمپانی سگا برای این که حضور خود در مراسم گیمزکام ۲۰۱۸ را تایید کند لیست برنامه های خود را برای این رویداد منتشر کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

Gamescom یکی از مراسم گیمینگ می باشد که سالانه در کشور آلمان برپا می شود. امسال هم همانند سال های گذشته کمپانی های مختلف در این رویداد حاضر خواهند شد که یکی از آن ها کمپانی Sega می باشد.

سگا لیستی از برنامه هایش را منتشر کرده است که در آن شاهد دموی بازی‌ هایی مثل Total War: Three Kingdoms ،Team Sonic Racing و Valkyria Chronicles 4 قرار است در دسترس شرکت‌ کنندگان در این رویداد قرار بگیرد.

همچنین بازی‌ های Fist of the North Star: Lost Paradise و Persona 3: Dancing in Moonlight و Persona 5: Dancing in Starlight هم در این رویداد نمایش خواهند داشت.

در رابطه با بازی Football Manager 2019 بگویم که در گیمزکام آلمان حاضر خواهد بود، اما دموی قابل‌ بازی این اثر، ارائه نخواهد شد.

تمامی این بازی ها در غرفه کمپانی Deep Silver در دسترس خواهند بود و علاقه مندان می توانند به تجربه آن ها بپردازند. نمایشگاه Gamescom 2018 از تاریخ ۳۰ مرداد تا ۳ شهریور در شهر کلن کشور آلمان برگزار خواهد شد.

 

 


بیشتر بخوانید:

برنامه کمپانی Bethesda در نمایشگاه Gamescom 2018

ویدیو: لیست بازی‌های کمپانی THQ Nordic در نمایشگاه Gamescom 2018

حضور کمپانی‌های EA ،Microsoft و Ubisoft در مراسم Gamescom 2018 تایید شد

فراخوان بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برای گیمزکام ۲۰۱۸

برندگان جوایز گیمزکام ۲۰۱۷

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها