اطلاعات فصل جدید بازی Rainbow Six Siege

اطلاعات فصل جدید بازی Rainbow Six Siege

احمد هاتفی ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ دیدگاه ها
اطلاعات فصل جدید بازی Rainbow Six SiegeReviewed by احمد هاتفی on Aug 9Rating: 4.5اطلاعات فصل جدید بازی Rainbow Six SiegeRainbow , Rainbow Six , Rainbow Six Siege , Ubisoft , Rainbow 6 , رینبو 6 , رینبو ps4 , بازی رینبو , دانلود بازی رینبو , بازی رینبو برای ps4 , فیلم رینبو , فیلم بازی رینبو , تام کلنسی رینبو سیکس rainbow six siege operation blood orchid , فصل سوم بازی رینبو , فصل جدید بازی رینبو , فصل جدید بازی Rainbow Six , اخبار بازی , تریلر بازی , گیمر , اطلاعات بازی , ویدیو بازی

کمپانی Ubisoft در آستانه انتشار فصل جدید بازی رینبو، اطلاعاتی را از این محتوا منتشر کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

بازی Rainbow Six Siege به سومین سال انتشارش وارد می شود و یوبیسافت هم در راستای همین موضوع سومین فصل بازی را معرفی کرده که Operation Grim Sky نام دارد.

در این فصل قرار است ۲ اپراتور جدید به همراه نقشه های جدیدی به بازی اضافه شوند. فعلا این اپراتورها بطور کامل معرفی نشده اند اما اطلاعاتی کلی درباره آن ها منتشر شده است.

این دو اپراتور قرار است در قالب یک نیروی ویژه‌ ی شهری که با اسم رمزی Grim Sky شناخته می‌ شوند، به بازی اضافه شوند. اولین اپراتور که معرفی شده، یک زن بریتانیایی است که از او به عنوان یک اپراتور مدافع یاد می‌ شود و تخصصش، عملیات‌ های ضدشورش شهری است؛ در واقع، یک تکنسین در این مدل تیم‌ ها محسوب می‌ شود.

Rainbow , Rainbow Six , Rainbow Six Siege , Ubisoft , Rainbow 6 , رینبو 6 , رینبو ps4 , بازی رینبو , دانلود بازی رینبو , بازی رینبو برای ps4

در توضیحان این اپاتور آمده:

«او می‌ داند که به خط مقدم تعلق دارد و تحمل هیچ شلوغی‌ و خرابکاری را ندارد.»

 

بر خلاف اپراتور اول، اپراتور دوم یک مهاجم مرد است که در ماموریت های تهاجمی نقش بسزایی خواهد داشت.

در توضیحات این اگراتور گفته شده است که:

«او کسی است که ذهن کاملا آماده‌ اش برای علمیات‌ های تاکتیکی، وی را به یک متخصص تمام عیار تبدیل کرده است. با وجود اینکه از شهر کابل خاطرات بدی دارد، اما عاشق این شهر است و دقت و مهارت بالایش، او را به یک مهره‌ ی ارزشمند برای Rainbow Six تبدیل کرده است.»

 

همانطور که دیدید این اطلاعات نمی تواند بیانگر ویژگی های یک اپراتور باشد ولی می توان حدس هایی در این مورد زد. اپراتور اول، از آن‌ جایی که تخصصش در ماموریت‌ های مربوط به کنترل جمعیت و تکنیک‌ های ضد شورش است، از او به احتمال زیاد در قسمت‌ های مربوط به گروگان‌ گیری استفاده خواهد شد.

همچنین با توجه به تصویری که از این فصل منتشر شده و تجربه‌ ی این کاراکتر در ماموریت‌ های ضدشورش، می‌ توان حدس زد که وی یک زره سنگین را به تن خواهد کرد. با توجه به اطلاعات منتشر شده، یک Hole Blocker و Audio Alarm به بازی اضافه خواهند شد و احتمال دارد که این دو ابزار، به اپراتور اختصاص داده شود.

Rainbow , Rainbow Six , Rainbow Six Siege , Ubisoft , Rainbow 6 , رینبو 6 , رینبو ps4 , بازی رینبو , دانلود بازی رینبو , بازی رینبو برای ps4

چیزی که از آن مطمئن هستیم این است که اپراتور آمریکایی جدید و مهاجم که قرار است به بازی اضافه شود، یک Hard Breacher است که از Blow Torch هم استفاده خواهد کرد.

با توجه به تصویر منتشر شده، کاملا مشخص است که این اپراتور قرار است از یک Blow Torch استفاده کند و با این حساب، او می‌ تواند در دیوارهای Reinforce شده، حفره‌ های مختلفی ایجاد کند.

 

در فصل جدید بازی رینبو یکی از نقشه های کلاسیک این عنوان بازسازی خواهد شد که همگی آن را به اسم Hereford Base می شناسیم. این مپ حال و هوای جنگ جهانی دوم را به خود خوئاهد گرفت و بی شک به یکی از میادین پرطرفدار تبدیل می شود.

همچنین یوبی سافت حدود یک سال است که روی آن سیستمی بنام Recoil کار می‌ کند و قرار است به بازی اضافه شود و مشکلات هدفگیری کاربران را برطرف کند.

اطلاعات بیشتر درباره فصل جدید بازی Rainbow Six Siege قرار است در تاریخ ۲۶ تا ۲۸ مرداد در مراسم Paris Major اعلام شوند.

 

 


بیشتر بخوانید:

آپدیت بازی Rainbow Six Siege منتشر شد

ویدیو: رویداد Outbreak بازی Rainbow Six Siege

گلیچ اپراتور Jäger در بازی Rainbow Six Siege بزودی رفع خواهد شد

سیزن پس سال سوم بازی Rainbow Six Siege منتشر شد

برنامه سال سوم عرضه بازی Rainbow Six Siege

منبع:

PCGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها