ویدیو: تعادل کارت‌ها در آپدیت جدید بازی Clash Royale

ویدیو: تعادل کارت‌ها در آپدیت جدید بازی Clash Royale

احمد هاتفی ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ دیدگاه ها
ویدیو: تعادل کارت‌ها در آپدیت جدید بازی Clash RoyaleReviewed by احمد هاتفی on Aug 9Rating: 4.5ویدیو: تعادل کارت‌ها در آپدیت جدید بازی Clash Royaleبروزرسانی کلش رویال , ترفند کلش رویال , سایت کلش رویال , اموزش کلش رویال , کلش رویال هک , دانلود‌کلش رویال Android ٬ Calsh of Clans٬ Clash٬ Clash Royale٬ iOS٬ Supercell٬ بازی Android٬ بازی iOS٬ بازی استراتژیک٬ بازی استراتژیک برای گوشی٬ بازی اندروید٬ بازی اندورید٬ بازی موبایل٬ کلش آف کلنز٬ کلش آو کلنز

کمپانی سوپرسل برای ارائه اطلاعاتی درباره برزورسانی بازی کلش رویال، ویدیویی را منتشر کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

قرار است در بروزرسانی جدید بازی کلش رویال شاهد به تعادل رسیدن هرچه بیشتر کارت های بازی، از جمله Inferno Dragon و Bomb Tower باشیم. کمپانی سوپرسل برای این آپدیت ویدیویی را هم ترتیب دیده است که هرچه بیشتر جزئیات را بازگو می کند.

در این آپدیت برد Inferno Dragon کاهش یافته و از حالا می‌ تواند به عقب رانده شود. توسعه‌ دهندگان بازی Clash Royale در Supercell دریافتند که افراد به اینفرنو دراگون احساس خوبی ندارند و بر این اساس با ضعیف کردن آن فرصتی را برای بازیکنان فراهم ساختند تا بازی را ترک نکنند.

در این آپدیت کارت های ساختمان ها با کاهش سطح سلامتی همراه بوده اند که یکی از آن ها Bomb Tower می باشد. در کنار این نیز معلوم شده اکسیر مورد نیاز این کارت یک واحد کمتر شده و سطح سلامتی اش ۳۳ درصد کاهش افته است.

در ادامه می توانید تریلر آپدیت جدید بازی کلش رویال را تماشا کنید.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

 

 


بیشتر بخوانید:

ویدیو: آپدیت بزرگ بازی Clash Royale منتشر شد

درخت کریسمس در Clash of Clans رشد کرد

معرفی و بررسی بازی موبایل Eight Ball Pool

معرفی و بررسی بازی موبایل Dancing Line

منبع:

PocketGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها