فروش جهانی انیمیشن  Incredibles 2 از مرز ۱ میلیارد دلار عبور کرد

فروش جهانی انیمیشن Incredibles 2 از مرز ۱ میلیارد دلار عبور کرد

امیر پورمحمد ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ دیدگاه ها

انتظار کمپانی پیکسار (Pixar) از فروش انیمیشن شگفت انگیزان دو (Incredibles 2) به شکل عالی بر آورده شد. با گیمر همراه باشید.

 

از زمان اکران انیمیشن شگفت انگیزان یعنی از ماه اردیبهشت، کمپانی پیکسار منتظر بود تا این انیمیشن از مرز فروش جهانی یک میلیارد دلار عبور کند و به کلوپ یک میلیاردی های سینما بپیوندد. روز گذشته بود که این دنباله انیمیشنی از مرز یک میلیارد دلار عبور کرد و نام خود را به عنوان پنجمین انیمیشن کمپانی پیکسار که فروش جهانی بالای یک میلیارد دلار ثبت کرد. در حال حاضر این انیمیشن در رتبه هجدهم جهانی در بخش انیمیشن های پرفروش تاریخ سینما قرار دارد.

گیمر,سینما,فیلم,فیلم جدید,انیمیشن,تاریخ اکران انیمیشن شگفت انگیزان دو, فیلم جدید,فروش انیمیشن شگفت انگیزان,زمان عرضه نسخه با کیفیت انیمیشن شگفت انگیزان,فروش انیمیشن شگفت انگیزان از مرز یک میلیارد دلار عبور کرد, Pixar, Incredibles 2

در آمار های منتشر شده از فروش این انیمیشن محبوب آمده است که این انیمیشن با فروش ۵۷۴ میلیون دلاری در کشور سازنده اش یعنی امریکا و کسب ۴۳۱ میلیون دلار فروش در بازار های غیر بومی  توانسته است به رقم ۱۰۰۵ میلیون دلار برسد. قسمت دوم انیمیشن شکفت انگیزان در حال حاضر اولین انیمیشنی است که د امریکا فروش بالای ۵۰۰ میلیون دلار داشته است. علاوه بر آن فروش آن تا این لحظه رتبه نهم پرفروش ترین فیلم اکران شده در تاریخ امریکا را برای این انیمیشن به ارمغان آورده است و موجب شده است پیکسار تنها ترین کمپانی جهانی باشد که تا کنون سه انیمیشن با فروش های بالای یک میلیارد دلار داشته است.

 

فروش استثنایی و باور نکردنی این انیمیشن تا این لحظه هوش را از سر بسیاری از منتقدان و پیشگو های سینما برده است. این در حالی است که زمان زیادی از اکران این انیمیشن نگذشته است و هنوز هم جای برای پیش رفت آن وجود دارد. حال باید منتظر ماند تا دید این انیمیشن در چند ماهه آینده چه رکورد هایی را خواهد شکست.

تاکنون زمان دقیقی برای عرضه نسخه با کیفیت این انیمیشن توسط کمپانی پیکسار اعلام نشده است.

 

 


بیشتر بخوانید:

پوستری جدید از Incredibles 2 منتشر گردید

ویدیو: تریلر Incredibles 2

بازی Lego The Incredibles معرفی شد

اخباری جدید از انیمیشن Incredibles 2

منبع:

ComingSoon

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها