راز مخفی بازی God of War برملا شد

راز مخفی بازی God of War برملا شد

احمد هاتفی ۰۸ مرداد ۱۳۹۷ دیدگاه ها
راز مخفی بازی God of War برملا شدReviewed by احمد هاتفی on Jul 30Rating: 5.0راز مخفی بازی God of War برملا شدGod of War , Kratos , Santa Monica , PS4 , Cory Barlog , راز مخفی بازی God of War , راز مخفی God of War , راز آخر بازی God of War , داستان بازی god of war 4 , نقد و بررسی بازی god of war 4 , بازی god of war 3 , داستان بازی god of war 2018 , بازی god of war 1 , خدای جنگ , خدای جنگ 4 , خدای جنگ 2018 , کریتوس , اترئوس , سونی , سانتا مونیکا

استودیو سانتا مونیکا در جدیدترین اخبار بازی God of War، راز مخفی این عنوان را که توسط بازیکنان کشف شده را تایید کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

کوری بارلوگ پس از غیبت در عنوان God of War 3 با قدرت به استودیو سانتا مونیکا بازگشت تا نسخه جدید این مجموعه پرطرفدار را هرچه بهتر طراحی کند. از داستان بی نظیر و صحنه های حماسی این بازی که بگذریم به محیط بازی و رازهایی که در دل آن نهفته است می رسیم.

God of War از آن دست بازی هایی است که باید چندین بار از اول تا آخر پیش بروید تا مکان های مخفی و رازهای جالبش را دریابید. پیشنهاد می کنم اگر بازی را انجام نداده اید از این به بعد را نخوانید.

 

ماه گذشته بود که وبسایت Gaming Bolt اعلام کرد در بازی God of War رازی نهفته وجود دارد که هیچ یک از بازیکنان تا به حال قادر به آشکار کردن آن نبوده اند.

مدتی بعداز این خبر بازیکنان با استفاده از نقشه‌ ای که فقط در نسخه کالکتور بازی وجود داشت، مکان آیتم ویژه‌ ای را پیدا کردند، اما کارگردان بازی، کوری بارلوگ در مصاحبه دیگری توضیح داد که منظور آن‌ ها از راز مخفی چیز دیگری بوده است و آخرین راز بازی هنوز پیدا نشده است.

 

تا هفته پیش هیچ کس نتوانسته بود این راز را دریابد و سرانجام کوری بارلوگ در مراسم Comic Con 2018 اعلام کرد که بازیکنان باید برای پیدا کردن این راز، اطراف خانه کریتوس را جستجو کنند.

به دنبال این گفته انجمن های Reddit بسیج شدند تا با بررسی موشکافانه خانه کریتوس و اطرافش این راز را بفهمند.

 

پس از گشت و گذارهای بسیار این انجمن ها اعلام کردند راز مخفی بازی ا پیدا کرده اند ولی از آنجایی که این راز چندان بزرگ محسوب نمی شد عده ای اعلام کردند که این نمی تواند راز بزرگ و آخر بازی باشد.

از همین جهت استودیو سانتامونیکا خود وارد میدان شده وبه معرفی راز مخفی بازی God of War پرداخته است.

 

توجه: اگر تا به حال بازی God of War را تجربه نکرده اید، ممکن است ادامه متن بخشی از بازی را لو دهد! (اسپویل)

در اوایل این هفته بود که مجموعه‌ ای از روون‌ ها (حروف الفبای ملل اسکاندیناوی) در خانه کریتوس کشف شد و بسیاری این عقیده را داشتند که این حروف با آخرین راز بازی God of War ارتباط نزدیکی دارد.

این حروف در چهار گوشه خانه کریتوس کشف شده اند که اگر به درستی حروف را کنار هم بگذاریم به کلمه «Loki» می رسیم. اگر بازی را به پایان برسانید متوجه می شوید که نام دیگر آترئوس، لوکی می باشد. این اسم توسط مادر آترئوس انتخاب شده است.

در همین راستا استودیو Santa Monica با انتشار توییت جدیدی تایید کرد که راز کشف شده در واقع همان راز مخفی بازی است.

توسعه‌ دهندگان بازی God of War در این توییت اظهار داشتند:

«در نمایشگاه E3 2018 شما اولین راز مخفی بازی God of War را کشف کردید. در طول دو سال گذشته راز‌های بسیاری کشف شد و در نهایت شما به آخرین راز بازی God of War پی بردید. ما در برابر انجمن‌ های ردیت و دیسکورد که از این راز پرده برداشتند، سر تعظیم فرود می‌ آوریم.»

بالاخره پس از تمامی این بحث ها، انجمن ردیت r/GodofWarSecrets توانستند این راز را برملا کنند. البته با تمامی این اوصاف بودند کسانی که هنوز به این راز شک داشتند و با توجه به بحث های بزرگی که حول داستان این عنوان مطرح می شود مطمئن نبودند که این همان راز آخر بازی باشد.

 

جستجو برای کشف این راز مخفی طرفداران را به دو گروه تقسیم کرد و بسیاری از آن‌ ها (مثل من!) انتظار داشتند تا شاهد راز پیچیده‌ تری در بازی باشند.

یکی از مدیران ساب‌ ردیت مربوطه با نام Mollyblue87 نیز به تمایل طرفداران برای کشف راز مخفی بازی God of War اشاره کرد و از کوری بارلوگ و جو کندی، طراح ارشد بخش هنری بازی به خاطر کاری که این راز مخفی در گرد هم آوردن جامعه طرفداران انجام داد، قدردانی کرد.

God of War , Kratos , Santa Monica , PS4 , Cory Barlog , راز مخفی بازی God of War , راز مخفی God of War , راز آخر بازی God of War

او در این‌ باره گفت:

«امیدوارم این متن را ببینید و بدانید با وجود اینکه برخی از اعضای ما موقتا ناامید شده بودند، همه ما به‌ خاطر خلق این اثر هنری که ما را دور هم جمع کرد، سپاسگزار هستیم.

شما باعث اتحاد جامعه‌ ای شدید که تا به حال یکدیگر را ملاقات نکرده‌ اند. این بازی در بحث یادگیری و تعلیم بیش از سایر بازی‌ های ویدیویی الهام‌ بخش بوده است و پس از گذشت ماه‌ ها از تکمیل بازی، همچنان شور و هیجان زیادی را به اعضای ما تزریق کرده است. به این خاطر، ما برای همیشه مدیون شما هستیم.»

بازی God of War در ۳۱ فروردین ۹۷ به طور انحصاری برای پلی استیشن ۴ منتشر شد و توانست خیلی زود به انحصاری درجه یک پلی استیشن تبدیل شود.

 

 


بیشتر بخوانید:

E3 2018: حالت New Game Plus به بازی God of War افزوده شد

فروش دیجیتالی بازی God of War از مرز ۲ میلیون نسخه عبور کرد

قابلیت Photo Mode به بازی God of War افزوده شد

همچنان God of War صدرنشین چارت انگلستان است

آپدیت بازی God of War با محوریت افزایش سایز متن‌ها

ویدیو: استراتژی‌های پیشرفته در مبارزات بازی God of War

منبع:

IGN

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها