تاریخ شروع بتای محدود بازی Fallout 76

تاریخ شروع بتای محدود بازی Fallout 76

احمد هاتفی ۰۲ مرداد ۱۳۹۷ دیدگاه ها

کمپانی Bethesda در تازه ترین اخبار بازی Fallout 76 تاریخ آغازکار نسخه بتای محدود این عنوان را مشخص کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

Fallout 76 جدیدترین نسخه از این مجموعه می باشد که قرار است ما را به منطقه ممنوعه ۷۶ ببرد و ببینیم در زمان حمله اتمی این منطقه چه حال و روزی به خود دیده است. این عنوان کاملا آنلاین می باشد.

کسانی که بازی Fallout 76 را پیش خرید کرده اند می توانند بتای بازی را تجربه کنند؛ البته نه همه!

بتسدا اعلام کرده است قرعه کشی هایی را انجام خواهد داد و از بین کسانی که بازی را پیش خرید کرده اند افرادی را انتخاب خواهند کرد تا بتوانند بتای بازی را تجربه کنند.

قرعه کشی بتای بازی در مهرماه ۹۷ (اکتبر ۲۰۱۸) اناجم خواهد شد.

در ادامه معلوم شده که بتای بازی ابتدا در مقیاس کوچکی کار خود را شروع خواهد کرد و رفته رفته و به مرور زمان وسیع تر خواهد شد. بتای بازی Fallout 76 ابتدا برای کاربران کنسول Xbox One در دسترس قرار خواهد گرفت.

در این بتا بازیکن خواهد توانست از بمب های اتمی استفاده کند که عواقب جبران ناپذیری خواهند داشت و می تواند شکل دنیای بازی را تغییر دهد.

بتسدا همیشه از بازی های تک نفره و آفلاین حمایت کرده و بیشتر عناوین خود را هم در این ژانر تهیه کرده و بسیار هم مورد استقبال قرار گرفته اند. اما بسیاری از بازی جدید این کمپانی شوک زده شده اند و به همین جهت بتسدا برای شفاف‌ سازی و جواب به این شبهه، قاطعانه اعلام کرد که بازی‌ های آینده بتسدا قرار نیست تجربه‌ هایی همیشه آنلاین باشند.

حتی در مراسم The Game Awards 2017، این استودیو کمپین نجات بازی‌ های تک‌ نفره را شروع کرد.

بازی Fallout 76، در تاریخ ۲۳ آبان ماه برای پلتفرم های پلی‌ استیشن ۴، ایکس‌ باکس وان و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد.

 

 


بیشتر بخوانید:

E3 2018: تریلر جدید بازی Fallout 76

تاریخ انتشار نسخه واقعیت مجازی بازی‌های DOOM ،Fallout 4 و Skyrim

نسخه Game Of The Year بازی Fallout 4 منتشر شد

جمع‌بندی مراسم The Game Awards 2017

 

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات