Comic-Con 2018: اولین تریلر فیلم Glass

Comic-Con 2018: اولین تریلر فیلم Glass

امیر پورمحمد ۳۱ تیر ۱۳۹۷ دیدگاه ها

بررسی اولین تریلر منتشر شده فیلم شیشه (Glass) در نمایشگاه کامیک کان (Comic Con). با گیمر همراه باشید.

 

خوب اگر بخواهیم صادق باشیم بهترین اتفاقی که امسال طرفداران کامیک بوک ها در انتظار آن بودند اخباری بود که در مورد آخرین ساخته هنرمند مقلب به داوینچی صنعت سینما آقای نایت شیامالان (M. Night Shyamalan) یعنی فیلم شیشه منتشر می شد.

آقای شیامالان در این چند دهه ای که در صنعت سینما فعالیت دارد دست به ساخت فیلم های بسیاری زده است که اکثر آن ها دارای فضای کامیک گونه ای هستند.

اگر بخش سینمایی کمپانی مارول (Marvel) و دی سی (DC) را دو ابر قدرت صنعت ساخت فیلم های کامیک در نظر بگیریم، آقای شیامالان را می توان همانند یک شرکت مستقل با پتانسیلی بالا برای تبدیل شدن به ابر قدرت دانست.

بیایید جمله ام را اصلاح کنم اگر مارول و دی سی دو ابر شرکت تولید انبوه فیلم های کامیک باشند فیلم های کامیک آقای شیامالان همانند تابلو های نقاشی دست ساز با ظرافت و دقت بالا هستند. دادن لقب داوینچی صنعت سینما برای آقای شیامالان به راستی درست است.

فیلم,سینما,نمایشگاه کمیک کان,کامیک کان 2018,کامیک کان سن دیاگو 2018,اخبار نمایشگاه کامیک کان 2018,فیلم های کامیک کان 2018,تریلر فیلم شیشه,آخرین فیلم نایت شیامالان,بررسی تریلر فیلم گلس, Comic Con 2018, Comic Con International San Diego, Glass, M. Night Shyamalan, Split

حدود یک سال قبل بود که آقای شیامالان با اکران فیلم شکافته (Split) باری دیگر در صنعت سینما خود نمایی کرد. این فیلم حول شخصیت کوین وندل (Kevin Wendell) با بازی جیمز مک آووی (James McAvoy) بود که از بیماری چند شخصیتی رنج می برد.

یکی از شخصیت هایی که این بیماری برای وی به وجود آورده است هیولا نام دارد. این شخصیت دارای قدرتی فرا انسانی مانند نفوذ نا پذیری پوس به گلوله است. در واقع آقای شیامالان در این فیلم این نکته را ذکر می کند که هر انسانی دارای شخصیتی ابر انسانی است که فقط باید کشف شود.

فیلم قدیمی تر آقای شیامالان که در واقع قسمت اول مجموعه است با نام نشکن (Unbreakable) با بازی بروس ویلیس (Bruce Willis) نیز به مفهومی با همین مضمون اشاره دارد. حال پس از گذشت نزدیک به دو دهه آخرین قسمت این سری فیلم ها با نام شیشه که اشاره به شخصیت آقای شیشه ای از قسمت اول دارد در شرف اکران است.

حضور سه بازی گر مطرح هالیوود آقای بروس ویلیس در نقش شکست ناپذیر، جیمز مک آووی  در نقش هیولا و آقای ساموئل ال جکسون (Samuel L. Jackson) در نقش آقای شیشه ای در فیلم تائید شده است. از دیگر بازیگران فیلم می توان به خانم انیا تیلورجوی (Anya Taylor Joy) اشاره کرد.

این فیلم برای اکران در تاریخ ۱۸ ژانویه ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده است.

کارگردان: M. Night Shyamalan

تهیه کننده: M. Night Shyamalan

نویسندگان: M. Night Shyamalan

ستارگان: James McAvoy, Bruce Willis, Samuel L. Jackson و Anya Taylor-Joy

منبع:

گبمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها