برای انتشار بازی The Elder Scrolls 6 صبر داشته باشید

برای انتشار بازی The Elder Scrolls 6 صبر داشته باشید

احمد هاتفی ۳۰ تیر ۱۳۹۷ دیدگاه ها
برای انتشار بازی The Elder Scrolls 6 صبر داشته باشیدReviewed by احمد هاتفی on Jul 21Rating:

کمپانی Bethesda در جدیدترین اخبار خود اعلام کرده است که علاقه مندان به مجموعه بازی های The Elder Scrolls باید برای انتشار نسخه نهایی کمی صبر و حوصله داشته باشند. با گیمر همراه باشید.

 

در نمایشگاه E3 2018 شاهد مراسمی با شکوه از سوی کمپانی بتسدا بودیم که هر گیمری را به وجد می آورد. این کمپانی طی کنفرانس خود بازی های The Elder Scrolls 6 و Starfield را معرفی کرد و به تازگی از برنامه بلند مدت بازی های خود پرده برداری کرده است که این دو بازی هم شامل این برنامه می شوند.

یکی از تهیه کنندگان کمپانی بتسدا یعنی آقای تاد هاوارد و رئیس بخش بازاریابی این کمپانی، آقای پیت هاینز به تازگی اعلام کرده اند که استودیوهای آن ها همچنان به بازی های تک نفره متعهد است ولی علاقه مندان باید مدتی را برای انتشار صبر داشته باشند.

آقای تاد هاوارد در آخرین مصاحبه خبری خود با وبسایت The Guardian گفته:

«ما برای مدت یک دهه مشغول صحبت درباره آن بوده‌ ایم؛ حدود ۵ – ۶ سال پیش کار نوشتن آن را آغاز کردیم و توسعه فعال آن از زمانی که کار ساخت بازی Fallout 4 به پایان رسید، کلید خورد؛ از این رو دو و نیم تا سه سال است که کار ساخت آغاز شده است.

همه باید برای تجربه بازی Starfield و بازی Elder Scrolls 6 صبور باشند. تولید آنچه در ذهن داریم مدتی طول خواهد کشید.»

 

اگر از طرفداران بازی های کمپانی بتسدا باشید حتما خبر دارید که بازی Fallout 76 جدیدترین اثر این کمپانی است که قرار است بزودی راهی بازار شود.

پیت هاینز در رابطه با این که بازی های تک نفره از لیست کمپانی بتسدا کناره گذاشته نمی شوند گفته است:

«بازی‌ های تک‌ نفره همچنان وجود دارند. این بازی‌ ها ممکن است به رشد و تکامل ادامه دهند، اما این بخشی از هویت ما است و فکر می‌ کنیم که این دسته از بازی‌ ها هنوز فرصت زیادی برای موفقیت دارند.

این بدان معنا نیست که ما باید همچنان کارها را به شیوه‌ ای که پنج یا ده سال گذشته انجام می‌ دادیم، پیش ببریم؛ بلکه باید به تغییر ادامه دهیم.»

 

این روزها بازی های تک نفره کمی کاهش مخاطب داشته اند و بیشتر گیمرها به سمت بازی های آنلاین سوق پیدا کرده اند. تاد هاوارد در خصوص این رویداد گفته:

«بازی‌ ها به اندازه‌ ای بزرگ و جذاب شده‌ اند که پا را از حوزه اسباب‌ بازی/سرگرمی فراتر گذاشته‌ اند. بازی‌ ها برای بسیاری از مردم حکم حواس‌ پرتی از زندگی عادی را ندارند؛ بلکه به بخش مهمی از زندگی آن‌ ها تبدیل شده‌ اند.

فکر می‌ کنم در حال حاضر این موضوع درباره بازی‌ های زیادی صدق می‌ کند؛ به طوری که مردم از زمانی که صرف انجام بازی‌ ها می‌ کنند، لذت می‌ برند و احساس افتخار و غرور به آن‌ ها دست می‌دهد؛ در این مورد بازی‌ ها منحصر به‌ فرد هستند.

آن‌ ها می‌ توانند شما را به مکان دیگری ببرند یا شما را جابجا کنند. به این دلیل است که ما همیشه به ساخت بازی‌ های جهان‌ باز عظیم اقدام می‌ کنیم و این کاری است که یک بازی به خوبی قادر به انجام آن است. ما به تکنولوژی، داستان‌ سرایی و هنر علاقه داریم، اما به زبان آوردن جمله «وای ببین بازی‌ ای که ساختیم چه کرد» بهترین پاداش روزانه و هفتگی برای ما است.»

 

تمامی این بیانات خبر از این می دهند که طرفداران سری Elder Scrolls باید کمی بیشتر صبر کنند. تاد هاوارد اعلام کرده است که از تاریخ انتشار بازی Elder Scrolls 6 آگاه است اما در زمان فعلی فاش کردن آن خیلی احمقانه است!

 

 


بیشتر بخوانید:

اطلاعات بسته الحاقی Houses Of Morrowind بازی The Elder Scrolls: Legends

ویدیو: زمان برگزاری کنفرانس Bethesda در نمایشگاه E3 2018

محتوای Dragon Bones بازی The Elder Scrolls Online مشخص شد

Elder Scrolls 6 تا زمانی که برای انتشار آماده نیست رونمایی نخواهد شد

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها