سریال های کامیک بیشتری از شبکه Netflix پخش خواهد شد

سریال های کامیک بیشتری از شبکه Netflix پخش خواهد شد

امیر پورمحمد ۲۹ تیر ۱۳۹۷ دیدگاه ها

نگاهی به سریال تازه تائید شده کامیک شبکه نتفلیکس (Netflix). با گیمر همراه باشید

 

سال پیش بود که مطلع شدیم کامیک بوک محبوب و معروف اسب سیاه (Dark Horse) نوشته جرارد وی (Gerard Way) و گابریل بآ (Gabriel Bá) با نام سینمایی آکادمی چتر (The Umbrella Academy) به عنوان یک لایو اکشن توسط شبکه پر کار نتفلیکس انتخاب شده است تا طی دو سال تولید و توسط همین شبکه منتشر شود. هر چند از زمان اعلام رسمی این خبر چندین و چندین آپدیت کلی از پیش رفت پروژه توسط شبکه نتفلیکس منتشر شده است ولی تا کنون هیچ گونه خبری مبنی بر این که پروژه چقدر پیش رفت داشته است و یا داستان این سریال بر روی کدام مجموعه از کامیک بوک ها تمرکز خواهد داشت به گوش نرسیده است.

فیلم,سینما,سریال های شبکه نتفلیکس, نتفلیکس,نتفلیکس نمایش های تلوزیونی,سریال اسب سیاه,جدید ترین فیلم الن پیج,الن پیج در سریال کامیک,سریال های 2019 شبکه نتفلیکس,آکادمی چتر, Netflix, Netflix, Dark Horse, The Umbrella Academy, Tom Hopper, Ellen Page

تا کنون تنها ترین خبری که می توان آن را به عنوان یک نمایی کلی از سریال در نظر گرفت عکسی است که در نمایشگاه کامیک کان (Comic Con) امسال منتشر شده است. در این عکس شاهد حضور آقای تام هوپر (Tom Hopper) به عنوان شخصیت لوثر (Luther)، آقای دیوید کاستاندا (David Castaneda) به عنوان شخصیت دیاگو (Diego)، خانم امی راور لامپمن (Emmy Raver Lampman) به عنوان شخصیت آلیسون (Allison)، خانم الن پیج (Ellen Page) بازیگر و صدا پیشه محبوب به عنوان شخصیت وانیا (Vanya)، رابرت شیهان (Robert Sheehan) به عنوان شخصیت کلایوس (Klaus) و آقای ایدن گالاژر (Aidan Gallagher) به عنوان یار پنجم هستیم.

داستان کامیک بوک های اسب سیاه در مورد جهانی موازی است که در آن جان اف کندی به قتل نرسیده است و با توجه به سیاست های وی گروهی از قهرمانان در حال اجرای عدالت هستند.

تا کنون زمان دقیق در مورد اکران این سریال اعلام نشده است ولی انتظار می رود این سریال در اواسط سال ۲۰۱۹ شروع به پخش از شبکه نتفلیکس کند.

منبع:

ComicBookMovie

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها