تصاویر جدیدی از فیلم Predator منتشر شد

تصاویر جدیدی از فیلم Predator منتشر شد

امیر پورمحمد ۱۹ تیر ۱۳۹۷ دیدگاه ها

نگاهی به اطلاعات جدید منتشر شده از فیلم پریدتور (Predator). با گیمر همراه باشید.

 

کمپانی قرن بیست و یکم فاکس (۲۰th Century Fox) در تازه ترین همکاری خود با آقای شان بلک (Shane Black) دست به ساخت دنباله ای جدید از دنیای بیگانه (Alien) زده است. حال نیز در آخرین آپدیت خبری خود از طریق سایت خبری Empire تصاویری جدید از این فیلم را منتشر کرده است.

در متن داستانی منتشر شده از این فیلم آمده است که نسل جدید از پریدتور ها با دست کاری دی ان ای خود به سرعت، قدرت و هوش بلایی دست یافته اند. این بار بر خلاف قسمت هایی قبلی که از این سری مجموعه فیلم ها شاهد بوده ایم پریدتور ها تنها به دنبال شکار نسل بیگانه ها نیستند. آن ها در صدد شکار تمام موجودات جهان هستی هستند. زمانی که پسر جوانی باعث احضار پریدتور ها به زمین می شود تیمی متشکل از سرباز سابق ارتش و معلم وی تبدیل به تنها ترین امید بشریت برای نجات از این نسل پیشرفته پریدتور می شوند.

از بازی گران حاضر در این فیلم می توان به بوید هالبروک (Boyd Holbrook)، کیگان مایکل کی (Keegan-Michael Key)، ایوان استراهوفسکی (Yvonne Strahovski)، آلفی آلن (Alfie Allen)، آگوستو اگولرا (Augusto Aguilera)، جیکوب ترمبلی (Jacob Tremblay)، توماس جین (Thomas Jane) و اولیویا مان (Olivia Munn)، اشاره کرد.

این فیلم برای اکران در تاریخ ۱۴ سپتامبر امسال برنامه ریزی شده است.

منبع:

ComingSoon

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها