ویدیو: گیم‌پلی جدید بازی Anthem

ویدیو: گیم‌پلی جدید بازی Anthem

احمد هاتفی ۱۶ تیر ۱۳۹۷ دیدگاه ها

استودیو BioWare در جدیدترین اخبار بازی Anthem بیست دقیقه از گیم پلی هیجان انگیز این عنوان مورد انتظار را منتشر کرده است که دیدن آن خالی از لطف نیست. با گیمر همراه باشید.

 

Anthem یکی از بازی های اکشن مورد انتظار می باشد که در نمایشگاه E3 سر و صدای بسیاری بپا کرد و خیلی از گیمرها منتظر انتشار این بازی دیوانه وار هستند.

به تازگی تریلری با محوریت گیم پلی این عنوان منتشر شده است که جزئیات ابتدایی و منوی بازی را به تصویر می کشد و همچنین گوشه ای از داستان بازی هم روایت می شود.

EA Access, Anthem,BioWare,EA,E3, تاریخ انتشار بازی Anthem ,گیم پلی بازی Anthem

در این ویدیو شاهد ماموریت Scar and Villainy هستیم و طراح ارشد بازی نیز به عنوان راوی وقایع را برای بینندگان توضیح می دهد.

در این تریلر شاهد این هستیم که شخصیت های بازی از زره هایی بنام جولین استفاده می کنند که ویژگی های خاصی دارند.

در ادامه شاهد توضیحاتی درباره کلاس های موجود در بازی هستیم که به ۴ دسته تقسیم می شوند. این ۴ دسته عبارتند از: Colossus، Ranger، Storm و Interceptor.

در این گیم پلی شاهد گروهی از فری لنسرها هستیم که رهبری یک Colossus اداره می شود. این کلاس (Colossus) دارای سلاح های سنگین و مرگباری می باشد که حرکات سریع برایش معنایی ندارد.

EA Access, Anthem,BioWare,EA,E3, تاریخ انتشار بازی Anthem ,گیم پلی بازی Anthem

در نمایی دیگر یکی از بازیکنان از کلاس Ranger استفاده کرده که دارای زره سبکی می باشد و این امکان برایش فراهم است تا حرکات سریع انجام دهد و همچنین پرواز طولانی مدتی داشته باشد.

ادامه گیم پلی را می توانید در تریلر زیر مشاهده کنید.

بازی Anthem در تاریخ ۳ اسفند ماه برای پلتفرم های Xbox One ،PS4 و PC منتشر خواهد شد و نسخه EA Access آن نیز از تاریخ ۱۶ بهمن ماه برای کاربران Premium در دسترس خواهد بود.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها