بازی FIFA 18 و چند عنوان دیگر به سرویس EA Access اضافه شدند

بازی FIFA 18 و چند عنوان دیگر به سرویس EA Access اضافه شدند

احمد هاتفی ۱۴ تیر ۱۳۹۷ دیدگاه ها

کمپانی الکترونیک آرتز در راستای گسترش EA Access لیست جدید بازی های اضافه شده به این سرویس را اعلام کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

الکترونیک آرتز سال پرهیجانی را پیش رو دارد و قصد دارد تا همه ی طرفدارانش از این هیجان سهیم باشند. از این صورت این کمپانی لیست بازی هایی را که قرار است بزودی به این سرویس اضافه شوند را معین کرده و حتی لیست بازی های Play First Trial و تاریخ دسترسی به آن ها را نیز منتشر کرده است.

پس طبق اخبار جدید بازی های FIFA 18، Fe، The Sims 4، Dantes’s Inferno و Burnout Paradise Remastered عناوین جدیدی هستند که طی سه ماه آینده در دسترس کاربران خواهند بود.

EA access,EA,FIFA 18,Origin access, Xbox One,Origin access چیست,EA access چیست

لیست بازی های Play First Trial و تاریخ دسترسی:

نام بازی
تاریخ دسترسی (شمسی) 
Madden NFL 19۱۱ مرداد
NBA Live 19 ۹ شهریور
NHL 19۱۵ شهریور
FIFA 19۲۹ شهریور

الکترونیک آرتز در نهایت اعلام کرده که این سرویس بزودی بهبودهایی خواهد داشت و همچنین شاهد یک رابط کاربری جدید و یک ویژگی بنام  Game Remote Installs خواهیم بود.

EA در رابطه با اصلاحات جدید این سرویس گفته:

«این اصلاحات قابلیتی را به سرویس EA Access اضافه خواهند کرد که احتمالا بسیاری از شما عاشقانه آن را دوست خواهید داشت؛ قابلیت Ramote Game Installs. بله، با کمک این ویژگی قادر خواهید بود که بازی های خود را از طریق کامپیوتر و موبایل روی کنسول خود نصب کنید.

این تکنولوژی عالی نیست؟ علاوه بر این، شاهد تعمیرات و اصلاحاتی اساسی در ظاهر رابط کاربری، بهبود جهت دهی (میان صفحات مختلف)، ارائه ی بازی ها و تریلر‌های بیشتر و ارتقای بسیاری دیگر از ویژگی های این سرویس خواهید بود.»

 

نگاهی نزدیک به سرویس EA access

برای کسانی که از این سیستم اطلاعی ندارند عرض می کنم که EA access یک سرویس اشتراکی گیم از شرکت Electronic Arts برای کنسول Xbox One است.

این سرویس دقیقا شبیه به سرویس Origin access برای PC عمل می کند. اما این دو سرویس های مجزا هستند که باید به صورت جدا خریداری شوند. فعلا هیچ گونه سرویس مشابهی برای کنسول PS4 وجود ندارد.

با خرید اشتراک EA access که به صورت ۵$ در ماه یا ۳۰$ در سال می باشد شما به بیش از ۵۰ عنوان بازی که در «EA Access Vault» قرار دارند به صورت کامل و رایگان دسترسی خواهید داشت.

EA access,EA,FIFA 18,Origin access, Xbox One,Origin access چیست,EA access چیست

در این لیست بازی های جدید مثل Battlefield 1 و نسخه جدید FIFA حضور دارند. این بازی ها شامل بازی های Xbox One و Xbox 360 می شوند که از طریق قابلیت Backward compatibility می توانید بازی های Xbox 360 را روی کنسول Xbox One بازی کنید.

همچنین شما می توانید با ۱۰% تخفیف DLC و بازی های جدید کمپانی EA را به صورت دیجیتالی روی Xbox One خریداری کنید.

یک امتیاز دیگر این سرویس این است که شما می‌توانید نسخه آزمایشی بازی های جدید شرکت EA را چند روز زودتر از کسانی که EA access ندارند بازی کنید.

 

منبع:

Gamepur

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها