نام سینمایی Avengers 4 مشخص گردید

نام سینمایی Avengers 4 مشخص گردید

امیر پورمحمد ۱۱ تیر ۱۳۹۷ دیدگاه ها
نام سینمایی Avengers 4 مشخص گردیدReviewed by امیر پورمحمد on Jul 2Rating:

نگاهی به اسناد پخش شده در مورد نام سینمایی فیلم انتقام جویان ۴ (Avengers 4). با گیمر همراه باشید.

 

چندی پیش طی مصاحبه ای که با سهام داران شرکت مارول (Marvel) صورت گرفته بود اعلام شد که نام تجاری و سینمایی آخرین قسمت سری فیلم های انتقام جویان (Avengers) که گل سر سبد دنیای سینمایی مارول است تا پایان امسال اعلام خواهد شد.

اما طرفداران  مجموعه از زمان اکران فیلم انتقام جوان: جنگ بی نهایت (Avengers: Infinity War) در حال شایعه پراکنی و حدس و گمان در مورد نام قسمت چهارم انتقام جویان بوده اند. برخی با استناد به یک افشا گری در مورد این که نام قسمت چهارم مجموعه دیالوگی از فیلم انتقام جویان جنگ بی نهایت خواهد بود شروع به حدس و گمان زده بودند.

یکی از نام هایی به صورت رسمی توسط اکثر طرفداران  مورد توجه قرار گرفته بود، نام انتقام جویان: آخرین بازی (Avengers: End Game) بود. ولی برادران روسو (Russo) سازندگان این فیلم طی مصاحبه های رسمی و غیر رسمی در فضای مجازی این نام را از لیست احتمالات به صورت کامل خارج کرده بودند. علی رقم پا فشاری آن ها به آر این نکته که نام فیلم این نیست چندی پیش ترن آپالوچ (Trent Opaloch) فیلم بردان چندین فیلم از دنیای سینمایی مارول که فیلم برداری فیلم انتقام جویان چهار را نیز بر عهده دارد، به صورت تصادفی (و یا به صورت عمد و به عنوان یک حیله تبلیغاتی دیگر) در سایت رسمی خود نام آخرین پروژه کاری خود را از انتقام جویان چهار به انتقام جویان: آخرین بازی تغییر دارد.

فیلم,سینما,فیلم جدید,انتقام جویان چهار,نام آخرین فیلم انتقام جویان,انتقام جویان: آخرین بازی,آخرین قسمت فیلم انتقام جویان,اونجر آخرین بازی, Avengers 4, Marvel, Avengers: Infinity War, Russo, Avengers: End Game, Trent Opaloch

در حال حاضر اگر چه رسمی آقای ترن را چک کنید شاهد خواهید بود که این فیلم به نام انتقام جویان چهار تغییر نام پیدا کرده است ولی اسکرین شات هایی که از چند روز پیش از این صفحه گرفته شده اند نشان دهنده نام انتقام جویان: آخرین بازی به جای انتقام جویان چهار هستند.

این حرکت در بهترین حالت خود یک حیله تبلیغاتی دیگر توسط برادران روسو برای جذب هر چه بیشتر طرفداران و شایعه پراکنی است. حال باید صبر کرد تا دید آیا این نام به عنوان نام رسمی فیلم توسط کمپانی مارول تائید خواهد شد یا نه؟

فیلم انتقام جویان چهار برای اکران در تاریخ ۳ می ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده است.

منبع:

ComicBookMovie

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها