اطلاعاتی جدید در مورد فیلم Infinity War از رمز گشایی فیلم Civil War

اطلاعاتی جدید در مورد فیلم Infinity War از رمز گشایی فیلم Civil War

امیر پورمحمد ۰۴ تیر ۱۳۹۷ ۲

بررسی فیلم های قبلی مارول (Marvel) باعث افشا شدن برخی از اطلاعات فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهات (Avengers: Infinity War) شد. با گیمر همراه باشید.

 

به نظر شخصی من بهترین بخش فیلم های دنیای سینمایی مارول گذشته از اکشن روان، تعامل متقابل شخصیت ها، انسجام داستانی تمام فیلم ها و صد البته صحنه های گرافیکی چشم نواز بخش کشف رمز برخی از ایستر اگ هایی هست که توسط سازندگان برای دیوانگان این دنیای سینمایی در فیلم ها گنجانده شده است.

گاهی این ایستر اگ ها به قدری واضع هستند که توسط هر بیننده ای قابل درک هستند اما گاهی این نکات به قدری پیچیده و اسرار آمیز می شوند که سال ها بعد و پس از اکران فیلم های دیگر به آن ها می توان پی برد. این ایستر اگ ها که دامنه بسیار بالایی از اتفاقات را شامل می شوند می توانند از حضور شخصیت های جدید در فیلم های آینده یا ساخته شدن فیلم های اختصاصی برای شخصیت ها و یا مرگ شخصیت ها در فیلم های آینده خبر دهند.

همانگونه که در فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت شاهد حذف برخی از شخصیت ها بودیم در فیلم انتقام جویان چهار نیز بسیاری از شخصیت ها خواهند مرد. البته امکان بازگشت بسیاری از شخصیت ها از جمله تیم محافظین کهکشان توسط کمپانی برادران وارنر (Warner Bros) به صورت رسمی تائید شده است. چرا که ساخت قسمت سوم فیلم محافظین کهکشان (Guardian of Galaxy Vol.3) در گرو باز گشت معجزه آسای این شخصیت هاست. ولی سرنوشت سایر شخصیت هایی که توسط تانوس به مشتی خاک تبدیل شدند در حال حاضر نا مشخص است. البته برخی از اکتشافات ایستر اگ ها امکان پاسخ گویی به برخی از سؤال ها را در این مورد امکان پذیر کرده است.

در صحنه ای فیلم کاپتان آمریکا: جنگ داخلی (Captain America: Civil War) شاهد حضور شخصیت های تیم انتقام جویان در کنار یک میز بودیم. همان گونه که مشخص است تمام افرادی که در سمت چپ میز نشسته اند از جنگ علیه تانوس نجات یافته اند ولی تمام افرادی که در سمت راست قرار دارند توسط تانوس به قتل رسیدند. کشف این نکته که این عکس بیان گر مرگ یا نجات شخصیت ها در فیلم انتقام جویان جنگ بی نهایت است جالب است ولی در حال حاضر طرفداران نیازمند نکاتی هستند که تا کنون به وقوع نپیوسته است.

اکنون با نزدیک شدن به اکران آخرین فیلم از سری فیلم های انتقام جویان (انتقام جویان چهار) که بزرگ ترین گرد همایی قهرمانان مارول است شایعات و تئوری ها در مورد این فیلم و صد البته امکان حذف برخی از شخصیت ها و مرگ آن ها افزایش یافته است.

البته باید گفت که این عکس بیان گر فرا تر از آن چیزی است که تا کنون اتفاق افتاده است. در پس زمینه این عکس مشاهده می شود که تونی استارک (شخصت مرد آهنی) در سمت چپ ولی بسیار دور تر از سایرین نشسته است. این فاصله مکانی میان گر وقوع اتفاقات با فاصله زمانی است. در واقع قرار گرفتن تونی در سمت چپ تصویر ولی با فاصله بیشتر از سایرین به این معنی است که شخصت مرد آهنی نه تنها از مبارزه با تانوس در قسمت جنگ بی نهایت زنده خواهد ماند بلکه وی در انتهای فیلم انتقام جویان ۴ (Avengers 4) نیز زنده خواهد بود.

حال یک تئوری دیگر به وجود می اید و آن هم احتمال مرگ شخصیت کاپتان امریکا در فیلم انتقام جویان چهار است. چرا که از ابتدای خلق این دنیای سینمایی توسط مارول دو شخصیت مرد آهنی و کاپتان امریکا در تقابل و تضاد با یک دیگر بوده اند. در واقع تصویر آیینه ای تونی استارک در این تصویر استیو (کاپتان آمریکا) است که به صورت مجازی در سمت راست تصویر (قسمت افرادی که خواهند مرد) قرار دارد.

البته باید گفت که این حرف ها در حد شایعات و تئوری هستند و تا کنون توسط هیچ نویسنده کامیک بوک یا فردی مسئول در کمپانی مارول تائید یا تکذیب نشده اند. تنها راه پاسخ گویی به این مسئله صبر کردن است. حال باید منتظر بود تا قسمت چهار فیلم انتقام جویان اکران شود.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها
  1. Kamran گفت:

    فکر نمیکنم دور بودن مرد آهنی نشانه زنده موندنش تو اونجرز ۴ باشه

    بیشتر بهش میاد که نشانه دور بودنش از گروه باشه اگه یادتون باشه بقیه تو زمین هستن ولی مرد آهنی تو یه سیاره دیگه دور از اونا گیر افتاده