سریال Lucifer ادامه پیدا می کند

سریال Lucifer ادامه پیدا می کند

امیر پورمحمد ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ دیدگاه ها
سریال Lucifer ادامه پیدا می کندReviewed by امیر پورمحمد on Jun 19Rating:

اخباری جدید در مورد سریال لغو شده شیطان (Lucifer). با گیمر همراه باشید.

 

سال گذشته سال بسیار سختی برای کمپانی فاکس (Fox) و کارکنان این کمپانی بود. کارکنان این کمپانی شاهد فروپاشی و سقوط این کمپانی و تغییرات عظیمی در ساختار مدیریتی و عملکرد این شرکت فیلم سازی بودند. تا کنون بر آورد شده است که بیش ده  هزار نفر به صورت مستقیم بی کار شده اند.

علاوه بر کارکنان این شبکه، بسیاری از مجموعه ها و سریال ها اختصاصی کمپانی فاکس نیز در خلأ مدیریتی به سر می برد. از اضافه شدن دنیای سینمایی مردان ایکس به فیلم های دیگر تا لغو سریال های محبوبی همچون شیطان از آثار فروپاشی این کمپانی توسط دیزنی (Disney) است.

اما گویی گذشت زمان در حال بهبود این زخم هاست. از سویی مشخص شدن سرنوشت دنیای سینمایی مردان ایکس و از سویی دیگر انتقال حق انحصار برخی از سریال ها به کمپانی های دیگر. در همین راستا در آخرین آپدیت خبری شبکه نتفلیکس (Netflix) مشخص شد حق انحصار و ساخت سریال شیطان به صورت کامل به این شبه فروخته شده است.

از چند ماه گذشته از زمان لغو ساخت فصل چهارم سریال شیطان، طرفداران این مجموعه کمپینی با هشتک #Lucifer به راه انداختن تا مانع نابودی این سریال شوند. بالاخره این تلاش طرفداران جواب داده و شبکه پر کار نتفلیکس که در چند ساله گذشته دست به ساخت هر سریالی زده است، حق انحصار این سریال را خریداری کرد تا فصل دیگری از این سریال البته این بار به نوعی دیگر و به سبک نتفلیکس ساخته شود. سابقه نجات سریال توسط شبکه نتفلیکس در چند ساله گذشته افزایش یافته است. گویی این شبکه در صدد احترام به طرفداران هر چند مرتبط با شبکه نتفلیکس نیز نباشند بر آمده است و هر بار پس از ایجاد کمپین هایی بزرگ برای خرید سریال یا فیلم اقدام به خرید آن ها کرده تا دل طرفداران آن مجموعه شاد شود. در چند سال گذشته شبکه نتفلیکس اقدام به خرید سریال هایی نا تمام و لغو شده همانند Longmire، Arrested Development و Wet Hot American Summer کرده است.

بازیگر نقش شیطان در این سریال یعنی آقای تام الیس (Tom Ellis) طی توییتی در باره این اتفاق این گونه می گوید:

«ما (منظور طرفداران) موفق شدیم! از همه شما تشکر می کنم که من را در این مسیر همراهی کردید. من بسیار خوشحال هستم که این سریال ادامه خواهد یافت.»

این سریال توسط شبکه نتفلیکس با همکاری کمپانی برادران وارنر (Warner Bros) اخته خواهد شد. همکاری این دو شبکه به اینجا ختم نشده و سریال سبرینا (The Chilling Adventures of Sabrina) نیز همانند این سریال از روی کامیک بوک ساخته خواهد شد در لیست همکاری این دو کمپانی قرار دارد.

تا کنون اخبار دقیقی مبنی بر زمان شروع ساخت و یا اکران سریال شیطان توسط دو کمپانی نتفلیکس و برادران وارنر منتشر نشده است ولی با توجه به برخی شایعان فصل چهارم این سریال در ده قسمت ساخته خواهد شد. نیاز به ذکر است کمپانی آمازون (Amazon) نیز به دنبال خرید حق انحصار این سریال بوده است (کمپانی آمازون نیز به خرید سریال های نا تمام همچون تاپ گیر معروف است) ولی به علت خرید حق انحصار مجموعه The Expanse از خرید این سریال خودداری کرد.

منبع:

IGN

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها