لباس جدید شخصیت Hulk معرفی شد

لباس جدید شخصیت Hulk معرفی شد

امیر پورمحمد ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ دیدگاه ها

احتمال حضور هالک (Hulk) با لباسی جدید در فیلم انتقام جویان چهار (Avengers 4). با گیمر همراه باشید.

 

چندی پیش پس از انتشار تصاویر هنری از فیلم انتقام جویان چهار توجه بسیاری از طرفداران این دنیای سینمایی به حضور هالک با لباسی جدید جلب شد. البته ذکر این نکته که شخصیت قهرمانی هالک فاقد لباس قهرمانی است و تنها حضور این شخصیت در دنیای سینمایی مارول (Marvel) منحصر به فیلم ثور: رگنراک (Thor: Ragnarok) است.

حدس و گمان ها برای این لباس در فضای مجازی در حال گسترش است. برخی معتقد اند این لباس باعث تغییر نکردن هالک به بنر می شود و برخی نیز معتقد اند این لباس برای مبارزه با تانوس طراحی شده است. اما بهترین نظریه توسط گروهی از طرفداران مجموعه منتشر شده است که دسترسی ب اطلاعات رده بالاتری نسبت به سایرین داشته اند.

فیلم,فیلم جدید,سینما,دنیای سینمایی مارول,لباس جدید شخصیت هالک,بررسی شخصیت هالک,نگاهی به داستان فیلم اونجر چهار,انتقام جویان قسمت چهار,حضور هالک در انتقام جویان چهار,لباس مخصوص انتقام جویان, Hulk, Avengers 4, Thor: Ragnarok

این افراد چندی پیش در جلسه ای که چندین پوستر دیگر هنری منتشر شده است حضور داشته اند. این پوستر های جدید حاوی تصاویری از لباس فورم های جدید گروه انتقام و لباس زرهی هالک بوده است. البته این اولین باری نخواهد بود که شخصیت هالک لباسی زرهی بر تن داشته است. همان گونه که اشاره شد در آخرین فیلم اختصاصی شخصیت ثور، هالک لباسی زرهی بر تن داشته است. اما با توجه به  گفته حاضرین در آن جلسه لباس جدید هالک تکنیکی  تر طراهی شده است.

گذشته از این شایعات که امکان دروغ و یا حقیقی بودن آن ها به صورت مبهمی مشخص است در فیلم انتقام جویان چهار شاید تغییرات بسیاری در شخصیت ها خواهیم بود. این فیلم برای اکران در تاریخ ۳ می ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده است.

منبع:

ComicBookMovie

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها