E3 2018: تریلر سینمایی بازی The Division 2

E3 2018: تریلر سینمایی بازی The Division 2

احمد هاتفی ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ دیدگاه ها
E3 2018: تریلر سینمایی بازی The Division 2Reviewed by احمد هاتفی on Jun 12Rating:

یوبیسافت در ادامه کنفرانس خود در مراسم E3 2018 تریلری سینمایی از عنوان The Division 2 را منتشر کرد و همه را مجذوب خود کرد. با گیمر همراه باشید.

 

به ادعای بسیاری از سازندگان و طرفداران بازی The Division نسخه دوم این عنوان از پتانسیل بالایی برخوردار است و گویا آمده است تا تمام اشتباهات یوبیسافت درباره نسخه اول را جبران کند. در این تریلر سینمایی شاهد فضایی آخرالزمانی هستیم که مردم برای نجات پیدا کردن تلاش می کنند و از طرفی گروهی از مردم سعی می کنند با زورگویی، آذوقه های مردم را بدست آورند و آن ها را از بین ببرند.

حال شما در نقش مامورهای The Division، وظیفه دارید تا دنیا را نجات دهید. همچنین این نسخه سه کلاس مختلف دارد که می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید که هرکدام از کلاس ها، دارای اسلحه و ویژگی های منحصر به فرد خود هستند.

 

در ادامه نیز اعلام شد که The Division 2 دارای یک بخش جدید به نام Raids است و هر سال اپیزودهای (فصل) مختلفی برای بازی منتشر می شوند که هر اپیزود محتویات مختلفی را در دسترس کاربران قرار می دهد.

نکته بسیار خوب این است که تمامی محتویات بازی، رایگان هستند و برای اولین سال عرضه بازی، سه اپیزود در نظر گرفته شده است. این بازی در شهر واشنگتن دی سی جریان دارد.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها