Dave Bautista در مورد شخصیت Drax می گوید

Dave Bautista در مورد شخصیت Drax می گوید

امیر پورمحمد ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ دیدگاه ها

نگاهی به آینده سینمایی شخصیت دراکس (Drax). با گیمر همراه باشید.

 

در فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت (Avengers: Infinity War)  دیدیم که شخصیت دراکس به همراه بسیاری از قهرمانان توسط تانوس به مشتی خاک تبدیل شدند. این اتفاق بسیاری از طرفداران را ناراحت کرد چرا که علی رقم فرعی بودن نقش این شخصیت ها بسیاری به آن ها دل بسته بودند و احتمالاً جای خالی آن ها در دنیای سینمایی مارول هیچ وقت با هیچ شخصیت دیگری پر نخواهد شد.

ولی چندی پیش دیو باتیستا (Dave Bautista) در حاشیه تور خبری که برای فیلم هتل ارتمیس (Hotel Artemis) تشکیل شده بود اطلاعات جدیدی در مورد فیلم انتقام جویان چهار (Avengers 4) و محافظین کهکشان قسمت سوم (Guardians of the Galaxy Vol. 3) داد. حضور شخصیت دراکس که به نوعی نماد شخصیت ها و قهرمانان مرده در فیلم اونجر جنگ بی نهایت است در هر دو فیلم توسط آقای دیو باتیستا تائید شد. خود آقای باتیستا در این مورد اینگونه می گوید.

«من به شخصه پیام های بسیاری از طرفداران دریافت کرده ام که به خاطر مرگ شخصیت دراکس گلایه داشته اند. یکی از پیام ها در مورد مرگ این شخصیت اینگونه بود.

من باور نمی کنم که مرا ( نوشته از زبان شخصیت دراکس است) در این فیلم به قتل رساندید من دوست داشتم در قسمت سوم محافظین کهکشان نیز حضور داشته باشم.

ما نیز به احترام نظر بینندگان و البته پتانسیل بالای این شخصیت برای حضور در فیلم های بیشتر تصمیم گرفته ایم که او را باز گردانیم.»

البته اگر منطقی به قضیه نگاه کنیم بازگشت این شخصیت ها قطعی می شود. در حال حاضر با تأیید خبر ساخته شدن قسمت سوم فیلم محافظین کهکشان بی شک نمی توان انتظار داشت که این فیلم تنها و تنها با حضور شخصیت راکت (Rocket) ساخته شود چرا که تنها شخصیت زنده مانده از فیلم انتقام جویان جنگ بی نهایت شخصیت راکت است.

فیلم,سینما,فیلم جدید,شخصیت های مارول,شخصیت های فیلم محافظین کهکشان سه,محافظین کهکشان قسمت سوم,انتقام جویان چهار,شخصیت دراکس,آیا دراکس مرده است,آینده سینمایی شخصیت دراکس,شخصت های مرده در فیلم انتقام جویان, Dave Bautista, Drax, Avengers: Infinity War, Hotel Artemis, Avengers 4, Guardians of the Galaxy Vol. 3, Rocket

پس بازگشت این شخصیت ها از هر راهی توسط کمپانی مارول امکان پذیر است. تنها شخصیتی که سرنوشت آن مشخص نیست شخصیت گروما است که مرگی متفاوت تر نسبت به سایر شخصیت ها داشت.

جالب است که بندانید که خود آقای باتیستا نیز اذعان داشت که تا کنون هیچ راه و روشی برای بازگرداندن این شخصیت ها در نظر گرفته نشده است. احتمال می رود برادران روسو (Russo) کلید باز گشایی این مشکل باشند.

منبع:

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها