زمان انتشار فصل چهارم سریال Better Call Saul مشخص شد

زمان انتشار فصل چهارم سریال Better Call Saul مشخص شد

امیر پورمحمد ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۲

بررسی اطلاعات جدید منتشر در مورد سریال Better Call Saul. با گیمر همراه باشید.

 

متن این مطلب ممکن است قسمتی از ماجرای سریال را لو دهد!

چند ماه پیش بود که شبکه ای ام سی (AMC) بس از جنگ جدال هایی که با سهام داران خود داشت بالاخره تائید کرد که امسال فصل چهارم سریال بهتره با ساول تماس بگیر که اسپینافی از سریال محبوب بریکینگ بد (Breaking Bad) است ساخته خواهد شد اکنون طی آخرین اخبار منتشر شده توسط شبکه ای ام سی فصل چهارم سریال بهتر است با ساول تماس بگیری با اختلاف زمانی زیان میان فصل سوم و چهارم از تاریخ ۶ آگوست امسال شروع به پخش خواهد کرد.

 

علاوه بر اعلام تاریخ شروع پخش سریال قسمتی کوچکی از فصل چهارم نیز اسپویل شد. از قرار معلوم برادر جیمی یعنی چاک در آتش سوزی که اتفاق افتاده است خواهد مرد. علاوه بر این دو خبر بزرگ شبکه ای ام سی به صورت رسمی تائید کرد این فصل از سریال علی رقم وجود شایعاتی مبنی بر ۱۶ قسمتی بودن آن (تغییر تعداد قسمت های هر فصل توسط شبکه ای ام سی بسیار معمول و شایع است) تنها در ۱۰ قسمت ساخته شده است.

سینما,سریال,سریال برکینگ بد,فصل چهارم سریال بهتره با ساول تماس بگیری,اسپیناف سریال بریکینگ بد,ادامه سریال بریکینگ بد,زمان پخش فصل چهار سریال بهتره با ساول تماس بگیری, Better Call Saul, Better Call Saul Season 4, Breaking Bad, Bob Odenkirk

علاوه بر این اخبار داستان این فصل نیز با تشکر به چندین فرد که اسپویل هایی در مورد فصل چهار ارائه کرده اند تا حدودی مشخص شده است.

جیمی با بازی باب ادنکیرک (Bob Odenkirk) پس از مرگ برادرش چاک بسیار افسرده خواهد شد این دوران زمانی است که جیمی را از یک وکیل درست کار به ساول گودمن شیاد تبدیل خواهد کرد. به احتمال بالا در این فصل شاهد آشنایی ساول (جیمی) با والتر وایت (Walter White) شخصیت اصلی سریال تحسین شده بریکینگ بد خواهیم بود و قول برخورد خط داستانی دو فیلم تحقق خواهد یافت.

از دیگر بازی گران این سریال می توان به جانناتان بنکس (Jonathan Banks)، پاتریک فابین (Patrick Fabian) و مایکل ماندو(Michael Mando) بازی گر نقش وایس در بازی فار کرای ۳ (Far cry 3) اشاره کرد.

منبع:

TVLine

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها
  1. مهدی گفت:

    خوب میشد اگه اون بالا بزرگ مینوشتین”اسپویل”!!