ویدیو: منتظر پازل‌های سختی در بازی Shadow of the Tomb Raider باشید

ویدیو: منتظر پازل‌های سختی در بازی Shadow of the Tomb Raider باشید

احمد هاتفی ۰۹ خرداد ۱۳۹۷ دیدگاه ها

کمپانی Square Enix برای این که هواداران را با بازی Shadow of the Tomb Raider بیشتر آشنا کند تریلری را درباره پازل ها و مسئله های داخل بازی منتشر کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

ماه گذشته بود که اسکوئر انیکس نسخه جدید مجموعه تامب رایدر را رونمایی کرد و حال شاهد اخباری درباره این عنوان هستیم.

بی شک Tomb Raider از آن دست مجموعه هایی است که پازل ها و مسئله هایش مورد توجه هستند و برای حل کردن آن ها بیاد وقت بیشتری گذاشت و همین باعث غیر یکنواخت شدن بازی می شود.

اسکوئر انیکس در تریلر جدید به پازل های بازی پرداخته و اعلام شده است که این نسخه سخت ترین بین سایر عناوین مجموعه خواهد بود. همچنین در این تریلر صحبت های درباره مکانیک بازی هم می شود.

در همین راستا «یان رینیه» در طول تریلر توضیحاتی را ارائه می دهد.

وی در این تریلر از مکانیک ها و معماهایی که او برای بازی Shadow of the Tomb Raider روی آن ها کار کرده است، صحبت می کند. او بیش از پنجاه مورد از آن ها را برای بازی طراحی کرده است تا اطمینان حاصل شود که آن ها به روشی منطقی عمل می کنند.

در واقع انجام چنین کاری برای اطمینان از آن است که بازیکنان احساس نکنند که این مکانیک ها به صورت جادویی کار می کنند. برای رسیدن نیل به این هدف، او به بررسی تمدن هایی پرداخته که آن ها را خلق کرده است و استفاده از مواد را به برنز (به استثنای آهن)، سنگ، شیشه معدنی و چوب محدود کرده است.

همچنین در این تریلر نحوه کار مکانیک‌هایی که رینیه خلق کرده است، به نمایش در می آید.

بازی Shadow of the Tomb Raider در تاریخ ۲۳ شهریور برای پلتفرم های Xbox One ،PS4 و PC منتشر خواهد شد.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها