فروش دیجیتالی بازی God of War از مرز ۲ میلیون نسخه عبور کرد

فروش دیجیتالی بازی God of War از مرز ۲ میلیون نسخه عبور کرد

احمد هاتفی ۰۴ خرداد ۱۳۹۷ دیدگاه ها

بازی God of War که توانسته رکوردهای عناوین انحصاری پلی استیشن را جابجا کند، در جدیدترین اخبار اعلام شده است که نسخه دیجیتالی این عنوان به فروش بیش از ۲ میلیون نسخه رسیده است. با گیمر همراه باشید.

 

بازی God of war در اواخر فروردین ماه منتشر شد و تا به حال توانسته فروش عالی را از خود بر جای بگذارد.

گروه Super Data به تازگی آماری منتشر کرده است که نشان می دهد God of war در چند وقته اخیر بر فروش دیجیتالی هم سلطه داشته است.

طبق آمار این گروه مشخص شد بازی Fortnite، به بزرگ ترین بازی رایگان روی کنسول های بازی تبدیل شده است و با توجه به گزارش مالی گذشته، بازی Fortnite توانسته بود ۲۳۳ میلیون دلار درآمد داشته باشد و حال، تا پایان ماه آوریل این رقم به ۲۹۶ میلیون دلار رسیده است.

البته این آمار و ارقام با در نظر گرفتن تمامی پلتفرم های بازی می باشد.

 

در طرف دیگر بازی God of War را قرار دارد که توانسته است رکورد جدیدی را از آن خود کند. طبق آمار منتشر شده، God of War توانسته است لقب پرفروش ترین بازی انحصاری کنسولی در زمینه فروش دیجیتال زمان عرضه را از آن خود کند و تا پایان ماه آوریل، ۲.۱ میلیون نسخه فروش داشته است.

به عبارتی در زمان عرضه اش توانسته است ۲.۱ میلیون نسخه فروش داشته باشد. این خبر درحالی است که کمپانی سونی قبلا اعلام کرده بود که فروش کلی بازی God of War، به ۳.۱ میلیون نسخه رسیده است.

جالب ترین آمار مربوط به بازی GTA Online می باشد که در یک سال گذشته با ۹ درصد افت فروش مواجه بوده است ولی در مقابل آن شاهد موفقیت GTA V هستیم که کماکان جزو پرفروش ترین عناوین گیمینگ محسوب می شود.

 

گروه Super Data اطلاعاتی را درباره بازی های موبایل ارائه کرده است. بازی موبایل Honor of Kings که نام دیگرش Arena of Valor می باشد، توانسته است عملکرد بسیار خوبی را از خود به نمایش بگذارد.

کاربران در ماه آوریل ۱۸۵ میلیون دلار خرج بازی اندروید و آیفون Honor Kings کرده اند که در ماه آوریل سال ۲۰۱۷، این رقم ۱۷۱ میلیون دلار بوده است.

در آمار کلی اعلام شده است که فروش دیجیتالی بازی های ویدیویی در ماه آوریل رشد ۲۳ درصدی داشته است و کاربران ۹ میلیارد دلار خرج خرید بازی های دیجیتالی روی کنسول، کامپیوتر و موبایل کرده اند.

این خبر درحالی است که در آوریل ۲۰۱۷، این رقم ۷.۲ میلیارد دلار بوده است.

در ادامه می توانید ۱۰ بازی پرفروش PC و کنسول را مشاهده کنید.

PC

رتبه نام بازی
۱ League of Legends
۲ Dungeon Fighter Online
۳ Crossfire
۴ Fantasy Westward Journey Online II
۵ Fortnite: Battle Royale
۶ World of Warcraft
۷ Hearthstone: Heroes of Warcraft
۸ World of Tanks
۹ PlayerUnknown’s Battlegrounds
۱۰ Counter-Strike: Global Offensive

کنسول

رتبه نام بازی
۱ Fortnite: Battle Royale
۲ God of War
۳ FIFA 18
۴ Call of Duty: WWII
۵ Far Cry 5
۶ Grand Theft Auto V
۷ Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege
۸ Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands
۹ NBA 2K18
۱۰ Battlefield 1

منبع:

VG247

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها