کنترلرهای جدید پلی استیشن ۴ معرفی شدند

کنترلرهای جدید پلی استیشن ۴ معرفی شدند

احمد هاتفی ۰۲ خرداد ۱۳۹۷ دیدگاه ها

در تازه ترین اخبار کنسول پلی استیشن ۴، کمپانی Scuf Gaming کنترلرهای جدیدی را برای این کنسول معرفی کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

Vantage نام جدیدترین کنترلر لایسنس شده کنسول پلی استیشن ۴ می باشد که توسط کمپانی Scuf Gaming طراحی شده است.

این کمپانی قبلا کنترلرهایی را برای پلتفرم های PC ،Xbox One و PS4 طراحی کرده است. Vantage از نظر ظاهر شباهت به کنترلر الیت ایکس باکس دارد و یک کنترلر حرفه ای به حساب می آید.

Vantage در دو مدل مختلف در تاریخ نامشخصی از ماه آگوست منتشر می شود:

  • اولین مدل، حالت با سیم کنترلر است که ۱۷۰ دلار قیمت دارد
  • مدل دوم، حالت بلوتوث و وایرلس است که ۲۰۰ دلار قیمت گذاری شده است.

Vantage,PS4,PS4 Controller, Dual Shock 4,Scuf Gaming,کنترلر جدید پلی استیشن 4,کنترلر جدید کنسول پلی استیشن 4

یکی از تفاوت های کنترلر Vantage با کنترلر‌های Dual Shock 4، جای استیک های و دی پدها است که در Vantage محل قرارگیری دی پد و استیک سمت چپ شبیه به کنترلرهای Xbox طراحی شده و همچنین استیک ها قابلیت شخصی سازی دارند و می توانید از استیک های دیگر با ارتفاع مختلف استفاده کنید.

از دیگر تفاوت های Vantage این که در پشت کنترلر چهار پدال (دو پدال در سمت راست و دو پدال در سمت چپ) طراحی شده است که قابلیت شخصیت سازی را به شما می دهند.

از طریق این چهار پدال می توانید چهار دکمه از دکمه های اصلی را روی آن ها شخصی سازی کنید تا در طول بازی کردن بتوانید عکس‌ العمل سریع تری داشته باشید.

Vantage,PS4,PS4 Controller, Dual Shock 4,Scuf Gaming,کنترلر جدید پلی استیشن 4,کنترلر جدید کنسول پلی استیشن 4

به عبارتی همانند کنترلر الیت با ساخت پروفایل های مختلفی می توانید دکمه های متفاوتی را روی پدال های خود شخصی سازی کنید تا در هر بازی عملکرد متفاوتی داشته باشند.

در ادامه کمپانی Scuf Gaming گفته است که پدال های کنترلر Vantage، یک باز طراحی به حساب می آیند و عملکرد بهتری نسبت به پدال های کنترلرهای قبلی پلی استیشن ۴ دارد.

یکی از ویژگی های بسیار جالب کنترلر Vantage این است که گیمر میتواند بدنه فلزی و مغناطیسی کنترلر را به راحتی برداشته و دو ماژول ویبره دسته را جدا کند تا هم دسته سبک تر شود و هم اینکه شاهد ویبره کنترلر Vantage در طول بازی هایتان نباشید.

Vantage,PS4,PS4 Controller, Dual Shock 4,Scuf Gaming,کنترلر جدید پلی استیشن 4,کنترلر جدید کنسول پلی استیشن 4

درادامه مشخص شده است که کنترلر Vantage، دارای دو دکمه دیگر به نام Sax Buttons است که در سمت راست و چپ بدنه قرار گرفته اند.

اگر نسخه های قبلی کنترلرهای کمپانی Scuf Gaming را تهیه کرده باشید خبر دارید که در مدل های گذشته شاهد یک دکمه مغناطیسی برای شخصی سازی دکمه ها و پدال ها بودیم اما در اینجا این کار از طریق یک سوییچ به سادگی هر چه‌ تمام تر انجام می شود.

همچنین از طریق Touch Bar کنترلر نیز می توانید صدای بازی را کم یا زیاد کرده و در بازی های چندنفره، در صورت لزوم صدای بازیکنان را قطع کنید. تمامی دکمه های اضافی این محصول، همراه با خرید کنترلر در یک بسته در دسترس کاربران قرار می گیرند.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها