کریتوس همچنان قدرت نمایی می‌کند

کریتوس همچنان قدرت نمایی می‌کند

احمد هاتفی ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ دیدگاه ها
کریتوس همچنان قدرت نمایی می‌کندReviewed by احمد هاتفی on May 22Rating:

بازی God of War باز هم توانسته صدر چارت بازی های پرفروش کشور انگلستان را در اختیار بگیرد. با گیمر همراه باشید.

 

بازی God of War از آن چیزی که انتظار میرفت مورد استقبال گیمرها قرار گرفته است و تقریبا دو ماه است که این عنوان در کشور انگلستان پرفروش ترین عنوان می باشد.

این هفته (۱۲-۱۹ مه) بازی خدای جنگ پنجمین صدرنشینی خود را ثبت کرده است و بالاتر از هر انحصاری دیگری (PS4) توانسته بایستد.

در رده دوم چارت این هفته شاهد بازی FIFA 18 ایستاده است که نسبت به هفته گذشته دو رده صعود داشته است. این هفته (۱۲-۱۹ مه) نینتندو بازی Hyrule Warriors: Definitive Edition را برای نینتندو سوییچ منتشر کرد که این بازی توانست در هفته انتشار خود در رتبه خوب سوم قرار بگیرد.

بازی Donkey Kong Country: Tropical Freeze که هفته های گذشته توانسته بود خود را بین سه بازی اول چارت قرار دهد این هفته (۱۲-۱۹ مه) دو پله سقوط داشته است و جایگاه چهارم را در اختیار گرفته است.

بازی Far Cry 5 نیز این هفته با افت فروش روبرو بوده است و از رتبه ۳ به پنجم نزول کرده است و این هفته به میانه جدول رضایت داده است.

بازی Lego Marvel Super Heroes 2 که هفته پیش در رتبه هفتم جدول قرار داشت، این هفته صعودی یک پله ای را تجربه کرده است و در رتبه ششم دیده می شود.

بازی Assassins Creed Origins این هفته (۱۲-۱۹ مه) با یک پله صعود رتبه هفتم را بنام خود زده است. عنوان Mario Kart 8 Deluxe که جزو اعضای ثابت ده بازی پرفروش می باشد، این هفته دو پله سقوط داشته است و رده هشتم نصیبش شده است.

بازی GTA V نسبت به هفته پیش تغییری نداشته و در همان رده ۹ ایستاده است. بازی Call of Duty: WWII این هفته (۱۲-۱۹ مه) توانسته با صعود ۶ پله ای بازهم بین ده بازی پرفروش چارت انگلستان قرار بگیرد.

در ادامه می توانید لیست ۱۰ بازی پرفروش چارت انگلستان را مشاهده کنید.

  1. God of War
  2. FIFA 18
  3. Hyrule Warriors: Definitive Edition
  4. Donkey Kong Country: Tropical Freeze
  5. Far Cry 5
  6. Lego Marvel Super Heroes 2
  7. Assassins Creed Origins
  8. Mario Kart 8 Deluxe
  9. GTA V
  10. Call of Duty: WWII

منبع:

Chart Track

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها