کوجیما گرافیک بازی Death Stranding را به رخ کشید

کوجیما گرافیک بازی Death Stranding را به رخ کشید

احمد هاتفی ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ دیدگاه ها

هیدئو کوجیما به تازگی تصویری از بازی جدید خود منتشر کرده و در آن از قدرت بالای موتور بازی سازی این عنوان صحبت کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

Death Stranding یکی از مورد انتظارترین عناوینی است که بدست هیدئو کوجیما، خالق سری متال گیر در دست ساخت می باشد و این کارگردان اعلام کرده است در نمایشگاه E3 2018 نیز با دستی پر خواهد آمد.

به نظر می رسد کوجیما نتوانسته تا نمایشگاه E3 صبر کند و برای همین تصویری منتشر کرده و در قدرت بالای موتور بازی سازی Decima را به رخ کشیده است.

کوجیما این تصویر ار در توییتر خود به اشتراک گذاشته است.

Death Stranding,Hideo Kojima,Horizon Zero Dawn , Guerrilla Games ,Decima ,تاریخ انتشار بازی Death Stranding,داستان بازی Death Stranding

همچنین او در این توییت به موتور Decima اشاره کرده که توسط استودیو گوریلا گیمز برای ساخت بازی Horizon Zero Dawn خلق شده بود و کوجیما برای ساخت بازی خود از این موتور استفاده کرده است.

با تمام این تفاسیر باید منتظر ماند و ببینیم وی چه تریلری از Death Stranding را برای کاربران آماده کرده است. با اینکه تریلر آینده، چهارمین تریلر از بازی Death Stranding خواهد بود اما امیدواریم شاهد یک ویدیو از گیم پلی بازی باشیم.

تا به حال شاهد ۳ تریلر از بازی Death Stranding منتشر شده اما این یک بازی ساده نیست که با یک بار به پایان رساندن آن بتوان داستانش را درک کرد. بی شک کوجیما بازی را می سازد که مرموزتر از همیشه است و برای دریافت عمق داستان باید چند باری آن را به پایان برسانید.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها