قابلیت Photo Mode به بازی God of War افزوده شد

قابلیت Photo Mode به بازی God of War افزوده شد

احمد هاتفی ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ نظرات

استودیو Santa Monica طی آپدیتی همان طور که قول داده بود ویژگی Photo Mode را به بازی God of War اضافه کرد. با گیمر همراه باشید.

 

آپدیت بازی God of War، نسخه ۱.۲۰ به تازگی منتشر شده و طی این بروزرسان کاربران می توانند از قابلیت Photo Mode برای ثبت لحظاتی به یاد ماندنی در جریان بازی تهیه کنند.

سونی گفته است که با استفاده از یک سری فیلترها، کادربندی ها و دیگر تنظیمات از محیط بازی اسکرین شات بگیرند.

پس از نصب این بروزرسان، بازیکنان می توانند از طریق منو Option یا در بخش تنظیمات بازی از طریق فعال سازی Touch Pad Quick Access، به این حالت دسترسی پیدا کنند.

برای تهیه تصاویر می توانید دوربین را با استفاده از استیک های چپ و راست در حالت Photo Mode بچرخانید و با استفاده از دکمه های L2 و R2 آن را بالا و پایین ببرید.

حالت عکاسی اضافه شده همچنین مجهز به پنج تب مختلف است که به بازیکنان اجازه می دهند تا عمق دید، میزان نوردهی و دیگر موارد را تنظیم کنند.

توضیح مربوط به هر بخش را می توانید در ادامه مطالعه کنید:

  • دوربین (Camera): در این بخش میتوان گستره‌ی دید، فاصله کانونی و چرخش دوربین را تنظیم کرد.
  • روزنه (Aperture): در این بخش میتوان عمق دید، فاصله فوکوس و F-stop (اندازه دیافراگم) را تنظیم کرد.
  • فیلترها (Filters): در این بخش میتوان Film Grain‌ (تنظیم دانه بندی تصویر)، میزان نوردهی، فیلتر و شدت فیلتر را تنظیم کرد.
  • کادربندی‌ها (Borders): این بخش به تصویرتان نقش و نگار اضافه و شدت و محل قرارگیری آن ها را تنظیم می کند. همچنین این بخش شامل انواع کادربندی ها و لوگوی رسمی God of War است.
  • کاراکترها (Characters): در این بخش می توان میزان دید شخصیت های کریتوس و آترئوس و تمامی دیگر شخصیت های موجود در صحنه را تنظیم کرد. همچنین قابلیت ویژه ای در این بخش قرار گرفته است که بر اساس آن شما می توانید حالت های چهره کریتوس و آترئوس را تغییر دهید!

یکی از مشکلات اولیه بازی اندازه متون بود که سانتا مونیکا همواره با انتشار آپدیت هایی آن را برطرف کرده است. در آپدیت ۱.۲۰ نیز این باگ مورد توجه قرار گرفته است و کاربر می تواند اندازه متون را به اندازه دلخواه خود درآورد.

همچنین توسعه دهندگان، تنظیمات جدیدی را به بازیکنان معرفی کردند که به آن ها اجازه می دهد تا دکمه ترکیبی حالت Rage Mode را تغییر دهند.

این حالت در بازی بصورت پیش فرض با فشردن همزمان استیک های چپ و راست فعال می شود.

بازی God of War در تاریخ ۳۱ فروردین منتشر شده و توانسته به پرفروش ترین بازی انحصاری پلی استیشن ۴ تبدیل شود و همچنین در ۳ روز ابتدای عرضه اش بیش از ۳ میلیون نسخه فروش داشته است.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات