کریتوس در چارت انگلستان هتریک کرد!

کریتوس در چارت انگلستان هتریک کرد!

احمد هاتفی ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ دیدگاه ها
کریتوس در چارت انگلستان هتریک کرد!Reviewed by احمد هاتفی on May 9Rating:

بازی God of War برای سومین هفته پشت سرهم توانست صدرنشین چارت بازی های پرفروش هفته انگلیس شود. با گیمر همراه باشید.

 

تقریبا سه هفته است که از انتشار بازی خدای جنگ می گذرد و این عنوان از زمان انتشارش توانسته به پرفروش ترین بازی انحصاری کنسول پلی استیشن ۴ برسد و از فروش ۳ میلیون نسخه عبور کند.

این هفته (۲۹ آوریل – ۵ مه) شاهد عرضه بازی جدیدی برای کنسول نینتندو سوییچ بودیم. بازی Donkey Kong Country: Tropical Freeze توانسته در اولین هفته عرضه اش مقام دوم را در اختیار بگیرد.

بازی Far Cry 5 که پشت سر God of War حرت می کرد و چندین هفته بود در رده دوم قرار داشت این هفته (۲۹ آوریل – ۵ مه) یک رده سقوط داشته است و مقام سوم را ازآن خود کرده است.

عنوان FIFA 18 بازهم در رده چهارم ایستاده است و نسبت به هفته گذشته تغییری نداشته است. همچنین بازی Mario Kart 8 Deluxe مقام پنجمی خود را این هفته حفظ کرده است و تغییری را در فروش خود متحمل نشده است.

بازی Lego Marvel Super Heroes 2 این هفته توانسته صعود خوبی را داشته باشد و با ۶ رتبه صعود در جایگاه ششم این هفته (۲۹ آوریل – ۵ مه) چارت بازی های پرفروش بریتانیا قرار گرفته است.

بازی Fallout 4 نیز نسبت به هفته گذشته یک رده سقوط کرده است و این هفته (۲۹ آوریل – ۵ مه) جایگاه هفتم را به نام خود ثبت کرده است.

این هفته عنوان محبوب PUBG یک رتبه صعود داشته است و رده هشتم را در اختیار گرفته است. بازی Star Wars Battlefront 2 که چند مدتی بود در بین ۱۰ بازی پرفروش قرار نداشت این هفته توانسته به جمع مدعیان بازگردد و رده نهم را به نام خود ده است.

در دهمین جایگاه این چارت بازی Super Mario Odyssey قرار گرفته است که نسبت به هفته پیش ۲ رده سقوط داشته است.

در ادامه می توانید لیست ۱۰ بازی پرفروش این هفته (۲۹ آوریل – ۵ مه) کشور انگلیس را مشاهده کنید.

 1. God of War
 2. Donkey Kong Country: Tropical Freeze
 3. Far Cry 5
 4. FIFA 18
 5. Mario Kart 8 Deluxe
 6. Lego Marvel Super Heroes 2
 7. Fallout 4
 8. PUBG
 9. Star Wars Battlefront 2
 10. Super Mario Odyssey

 

بازی جدید هفته:

 • Donkey Kong Country: Tropical Freeze

God of War, Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Far Cry 5 ,Top 10 UK,UK Chart ,چارت انگلستان,چارت بازی‌ های پرفروش

بازی Donkey Kong Country: Tropical Freeze در ابتدا در سال ۲۰۱۴ به صورت انحصاری برای پلتفرم نینتندو Wii U روانه بازار شد. داستان پنجمین نسخه از سری Donkey Kong Country، ادامه ای بر بازی Donkey Kong Country Returns است که در سال ۲۰۱۰ برای نینتندو Wii روانه بازار شد؛ جایی که همه داخل کلبه دانکی کونگ جمع شده اند تا تولد او را جشن بگیرند.

از طرفی Pointy Tuck مدت ها است که دانکی کونگ را زیر نظر گرفته است تا در بهترین فرصت به وی حمله کند و او را از بین ببرد؛ از این رو این فرصت را مناسب دانسته و اژدها و بادهای شدید را به سمت کلبه وی هدایت می کند.

God of War, Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Far Cry 5 ,Top 10 UK,UK Chart ,چارت انگلستان,چارت بازی‌ های پرفروش

Donkey Kong Country: Tropical Freeze عنوانی پلتفرمر است که در جریان آن Donkey Kong و دوستانش به ۶ محیط متفاوت سفر خواهند کرد تا گروه Snowmads را از بین ببرند. حال در طول مراحل می توانید به تنهایی یا با کمک دوستانتان معماهای بازی را حل کنید که این کار با برداشتن آیتم های مختلف و استفاده از آن ها انجام می شود.

منبع:

Chart Track

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها