بازی‌های کمپانی مایکروسافت در نمایشگاه E3 2018

بازی‌های کمپانی مایکروسافت در نمایشگاه E3 2018

احمد هاتفی ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ دیدگاه ها

کمپانی Microsoft در جدیدترین اخبار خود در رابطه با نمایشگاه E3 2018 اعلام کرده است که بازی های مهمی را در این مراسم رونمایی خواهد کرد. با گیمر همراه باشید.

 

بی شک E3 2018 یکی از هیجان انگیزترین مراسم های گیمینگ خواهد بود و در این راستا کمپانی های بزرگ برنامه های خود را برای حضور در این نمایشگاه اعلام کرده اند.

مایکروسافت که پای ثابت این نمایشگاه است و چندی پیش زمان برگزاری کنفرانس خود را در نمایشگاه E3 2018 اعلام کرده بود، به تازگی در مورد بازی هایی که طی این مراسم رونمایی خواهد کرد اطلاعاتی داده است.

در این راستا «مایک نیکولز» (Mike Nichols)، مدیر بخش بازاریابی مایکروسافت گفته است که نمایشگاه E3 امسال «رویدادی بزرگ و مملو از بازی های جدید» خواهد بود.

نیکولز در این خصوص اظهار داشت:

«ما سخت در حال کار روی برنامه های هیجان انگیز نمایشگاه E3 هستیم تا در سالن تئاتر مایکروسافت رویدادی بزرگ مملو از بازی های جدید داشته باشیم که مورد توجه طرفداران قرار گیرد. این نمایشگاه بزرگترین نمایشگاه E3 مایکروسافت خواهد بود و ما منتظر هفته ای بزرگ و عالی برای طرفداران هستیم.

باری دیگر از جامعه شگفت انگیز ایکس باکس سپاسگزارم.»

کمپانی مایکروسافت کنفرانس خود را در تاریخ ۲۱ خرداد در ساعت ۰۰:۳۰ دقیقه بامداد برگزار خواهد کرد.

فیل اسپنسر چندی پیش گفت که «تغییرات مثبتی» را در کنفرانس E3 مایکروسافت شاهد خواهیم بود که از میان آن ها می توان به برگزاری کنفرانس این کمپانی در سالن تئاتر مایکروسافت اشاره کرد که فاصله چندانی با مرکز همایش های شهر لس آنجلس که نمایشگاه E3 به طور مرسوم در آنجا برگزار می شود، ندارد.

کنفرانس مطبوعاتی مایکروسافت از طریق کانال Xbox Mixer و از طریق نرم افزار Mixer روی ایکس باکس وان و ویندوز ۱۰ قابل مشاهده است.

طرفداران همچنین قادر خواهند بود تا این کنفرانس را به صورت زنده از طریق فروشگاه مایکروسافت یا سایر سرویس های پخش زنده که با نزدیک شدن به زمان کنفرانس معرفی خواهند شد، تماشا کنند.

از احتمالات بزرگ این کنفرانس معرفی بازی Halo 6 است که به شدت مورد انتظار می باشد.

همچنین مایکروسافت اعلام داشته است که برای استریم بازی ها در ایکس باکس سرویسی همانند PlayStation Now را ارائه خواهد کرد.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها