صحنه ها پایانی فیلم Avengers: Infinity War اسپویل شد

صحنه ها پایانی فیلم Avengers: Infinity War اسپویل شد

امیر پورمحمد ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ دیدگاه ها

اطلاعاتی جدید در مورد فیلم انتقام جویان:جنگ بی نهایت (Avengers: Infinity War) منتشر شد. با گیمر همراه باشید.

 

شب گذشته کمپانی مارول (Marvel) آخرین قسمت فیلم انتقام جویان را در نمایشی خصوصی اکران کرد. از نمام کسانی که این شانس را داشتند تا بتوانند این فیلم را در این اکران خصوصی ببینند خواسته شد تا آنچه را دیده اند اسپویل نکنند.

هر کسی که طرفدار فیلم های مارول باشد می داند که فیلم های این کمپانی هیچ وقت پس از تیتراژ پایانی فیلم به پایان نمی رسند. بعضی وقت ها تنها یک و بعضی وقت ها چندین فیلم کوتاه که نماینده فیلم های در حال ساخت و برنامه های این کمپانی برای آینده هستند پس از پایان فیلم اصلی به نمایش د می آیند. همیشه این فیلم های کوتاه که به نوعی تبلیغات شرکت برای فیلم های بعدی اش هستند مورد توجه طرفدار بوده است.

اکنون نیز پس از اکران خصوصی فیلم اونجر، طرفداران با دانستن اینکه هیچ امکانی ندارد که بینندگان حاضر در سالن اکران فیلم چیزی از فیلم را اسپویل کنند، دست روی این فیلم های کوتاه گذاشته اند.

فیلم,سینما,فیلم جدید,انتقام جویان: جنگ بی نهایت,اسپویل فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت,صحنه پایانی فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت,داستان فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت,اکران خصوصی فیلم انتقام جویان جنگ بی نهایت, Avengers: Infinity War, Marvel, Guardians of the Galaxy, Joe Russo, Anthony Russo

هر چند انتظار می رفت که این فیلم مانند فیلم نگهبانان کهکشان (Guardians of the Galaxy) داران چندین فیلم کوتاه باشد ولی برخی از بینندگان تائید کرده اند که فقط و فقط یک فیلم کوتاه در انتهای فیلم وجود دارد. این فیلم کوتاه مانند فیلم مرد آهنی یک که در سال ۲۰۰۸ منتشر شد در انتهای فیلم پخش خواهد شد.

 

هر چند انتظار می رد تا اکران نهایی فیلم یک فیلم کوتاه دیگر نیز به فیلم اضافه شود اما هیچ حرف تائید شده ای در مورد آن وجود ندارد. چرا که جو روسو (Joe Russo) و آنتونی روسو (Anthony Russo) چندی پیش در طی مصاحبه ای که انجام دادند گفته بودند که هیچ فیلم کوتاه پس از فیلم، در فیلم جنگ بی نهایت وجود نخواهد داشت. حال وجود یک فیلم کوتاه یک نعمت است.

فیلم اونجر: جنگ بی نهایت برای اکران در تاریخ ۲۳ اپریل ۲۰۱۸ که تنها سه روز دیگر است برنامه ریزی شده است.

منبع:

ComicBookMovie

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها