کریتوس پادشاه انگلستان شد

کریتوس پادشاه انگلستان شد

احمد هاتفی ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ دیدگاه ها

بازی God of War در اولین هفته عرضه اش توانسته با قدرت صدر چارت بازی های پرفروش کشور انگلستان را بنام خود ثبت کند. با گیمر همراه باشید.

 

پس از سال ها انتظار بازی God of War این هفته با شکل و شمایلی متفاوت نسبت به دیگر نسخه های این سری عرضه شد و توانست خیلی زود صدرنشین چارت بازی های پرفروش این هفته کشور انگلستان شود.

هفته پیش مقام نخست را بازی Far Cry 5 در اختیار داشت که جدیدترین نسخه مجموعه فارکرای محسوب می شود اما با انتشار خدای جنگ چاره ای جز تقدیم کردن مقام نخست به این عنوان نداشته است.

بازی Yakuza 6: The Song of Life این هفته عرضه شده است و توانسته جایگاه خوبی را در بین ده بازی پرفروش این هفته کشور انگلستان دست و پا کند. بازی Yakuza 6: The Song of Life در اولین هفته انتشارش رده سوم را در اختیار گرفته است.

بازی FIFA 18 نیز این هفته با دو رده سقوط مواجه بوده و با توجه به انتشار عناوین جدید رده دومی خود را در هفته گذشته از دست داده است.

بازی Mario Kart 8 Deluxe نیز این هفته ۲ رده سقوط داشته و از رده ۳ به جایگاه پنجم رسیده است. عنوان Super Mario Odyssey این هفته با دو رده صعود جایگاه ششم را بنام خود زده است.

بازی Fallout 4 تغییری را شاهد نبوده و در همان رده هفتم هفته گذشته اش قرار گرفته است.

عنوان PUBG نیز با افت فروش همراه بوده و نسبت به هفته پیش ۳ رده سقوط کرده است. بازی The Legend of Zelda که هفته گذشته در رده ۱۲ قرار داشت و حتی بین ۱۰ بازی برتر هم نبود این هفته سه رده صعود داشته است و رده نهم را در اختیار گرفته است.

این هفته بیشترین افت فروش را بازی GTA V داشته است که از رتبه ۴ به جایگاه دهم سقوط کرده است.

در ادامه می توانید لیست ۱۰ بازی پرفروش این هفته کشور انگلستان را مشاهده کنید.

 1. God of War 
 2. Far Cry 5
 3. Yakuza 6: The Song of Life
 4. FIFA 18
 5. Mario Kart 8 Deluxe
 6. Super Mario Odyssey
 7. Fallout 4
 8. PUBG
 9. The Legend of Zelda
 10. GTA V

 

عناوین جدید هفته

 • God of War

بازی God of War جدیدترین نسخه مجموعه خدای جنگ می باشد که با نسخه های دیگر تفاوتی بسیاری دارد.

شخصیت اصلی بازی باز هم کریتوس خشمگین است که این بار بجای یونان به مناطق اسکاندیناوی آمده است تا با پسرش زندگی جدیدی را آغاز کند. بله کریتوس در نسخه جدید این سری پسری بنام آترئوس دارد که به همراه او دشمنان را تار و مار خواهد کرد.

God of War,Far Cry 5,Yakuza 6: The Song of Life,Top 10 ,UK Chart ,خدای جنگ, کریتوس

بازی در تاریخ ۳۱ فروردین عرضه شده و توانسته متای فوق العاده ۹۵ را بدست بیاورد و همچنین به بهترین بازی پلی استیشن ۴ نیز تبدیل شده است.

 

 • Yakuza 6: The Song of Life

یاکوزا یکی از محبوب ترین و قدیمی ترین سری بازی های اکشن می باشد که جدیدترین آن Yakuza 6: Song of Life نام دارد.

در نسل هشتم از کنسول های خانگی سری Yakuza کم کار بود و برای اینکه علاقه مندان جای خالی این سری را حس نکنند ریمستر دو عنوان Yakuza 1 و Yakuza 2 را منتشر کرد و سپس عنوان Yakuza 0 را روانه بازار کرد. اما طرفداران همچنان منتظر عنوانی جاه طلبانه بودند که حس و حال یاکوزا را باری دیگر به آن ها منتقل کند.

در سال ۲۰۱۶ بود که در کشور ژاپن شاهد انتشار نسخه ژاپنی بازی Yakuza 6: Song of Life بودیم و حال پس از گذشت یک سال تمامی گیمرهای جهان می توانند این عنوان را در اختیار داشته باشند.

God of War,Far Cry 5,Yakuza 6: The Song of Life,Top 10 ,UK Chart ,خدای جنگ, کریتوس

داستان بازی Yakuza 6: Song of Life از ادامه نسخه پنجم شروع می‌ شود؛ جایی که «کازوما کریو» بستری بوده و پلیس به سراغش آمده تا او را به‌ خاطر جرم و جنایتی که انجام داده دستگیر کند. کریو به‌ جای مقاومت کردن ترجیح می‌ دهد بازداشت شود تا بقیه عمر خود را بتواند در صلح و آرامش پیش دختر خود زندگی کند.

حال سه سال می‌ گذرد و کریو پس از آزاد شدن متوجه گم شدن دخترش (هاروکا) می‌ شود. از این‌ رو بار دیگر شاهد ماجراجویی‌ های کریو برای پیدا کردن هاروکا و بازگشت به محله کاموروچو هستیم.

داستان در ششمین و آخرین نسخه از ماجراجویی‌ های کریو حال و هوایی دراماتیک دارد و از نظر گیم‌ پلی، همچنان شاهد المان‌ های قدیمی نظیر سبک‌ های مختلف مبارزه‌ ای کریو هستیم.

منبع:

Chart Track

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها